Hľadáš brigádu v Bratislave ? – Junglee ponuka brigád!..

September sa nám pomaličky začal a sním aj pre viacerých z nás škola, letné brigády skončili ale ty stále potrebuješ peniaze pretože si si už nejak na to aj zvykol ísť von s kamošmi nepýtať od mamky a kúpiť si niečo bez toho aby si niekomu musel vysvetľovať na čo to potrebuješ je celkom príjemné. Kombinácia brigád a školy niektorým príde nemožná no u nás v agentúre je to viac ako možné a bežné. Ukážeme si niekoľko typov brigád ktoré môžete absolvovať aj po škole v poobedných hodinách a pracovať tak naďalej.

1. Triedim, triediš, triedime
Medzi najobľúbenejšie brigády zaraďujeme triedenie balíčkov v známej logistickej spoločnosti zaoberajúcej sa zásielkami . Primárne ide o zásielky s menším rozmerom a práca nie je fyzicky náročná. V Packete ako študent/ka budeš brigádovať za 5€/h a aj v poobednom čase väčšinou od 14-22 podľa ponuky.

via GIPHY

2. Héééj pozemšťan !
Áno áno druhým favoritom je práve Alza.sk najznámejší internetový obchod s elektronikou a počítačmi ktorí poznáme určite všetci. Ak ste si už z tohto e-shopu niečo objednali je veľmi pravdepodobné že či už pri výdaji alebo na DRIVE vám ju podal práve náš šikovný brigádnik. Práca nie je ťažká spočíva v hľadaní objednávok podľa čísla v sklade a následnom výdaji zákazníkom. Taktiež si tu vieš vybrať pracovný čas a to aj ráno aj poobede. V Alze ako študent/ka budeš brigádovať za 4,30€/h.

via GIPHY

3. Kvalita pre každého

Ďalšou obľúbenou spoločnosťou na brigádovanie v sieti obchodných reťazcov, v tejto spoločnosti to je pestré pracovať môžeš totižto až na štyroch pozíciách a to Dokladanie tovaru do regálov, Lahôdky a ich dokladanie , Pekár na oddelení lahôdok alebo Pokladník/Pokladníčka (od 18r). V Bille si môžeš za pokladňou a prichádzajúcim školským obdobím precvičiť svoje mozgové bunky. V oddelení Lahôdok môžeš vyčíhať aká šunka je v akcií tvoja babka sa ti určite poďakuje , a pri dokladaní tovaru nájdeš zaujímavé potraviny ktoré si nikdy pri bežnom nákupe nevidel. A ako pekár ti zaručujem že sa prenesieš do Francúzska a budeš unesený aké jednoduché to je upiecť si tu francúzsku bagetku. Brigádnikov tu nie je nikdy dosť a ak práve ty chceš byť jedným z nich neváhaj nám zavolať čím skôr. Prevádzku si vieš vybrať filiálky máme po celej Bratislave takže môžeš pracovať pri svojom dome, škole alebo kde len chceš  ako študent/ka budeš brigádovať za 4.80€/h na lahôdkach a v pekárni na pokladni za 5.10€/h a na dokladaní za 4.50€/h cez víkend samozrejme s príplatkom.

via GIPHY

4. Tu si človekom
Máme pre teba k dispozícií ponuku Pokladníka a dokladača tovaru práve pre pre známu sieť reťazcov doregrií. Stačí mať iba vek 18 rokov a o všetko ostatné sa postarajú pracovníci ktorí ťa zaškolia ako pracovať na pokladni. Myslím si že brigáda to je super aspoň si obzrieš produkty ktoré ťa zaujímajú a oboznámiš sa s tým na čo je aký prášok dobrý. A vieš ako čo sa za mlada naučíš no veď vieš …  ako študent/ka budeš brigádovať za 5€/h.

via GIPHY

5. Nazvime to Retail
Obľúbená brigáda sa totižto v tejto kategórií rozdeľuje, pracovať môžeš totiž vo viacerých predajniach dokonca aj filiálkach rôznych predajní . Sám si spravíš lepší prehľad čo majú či už sa jedná o oblečenie alebo obuv a práca tu vôbec nie je ťažká , vymieňaš kolekcie , upratuješ kabínky, balíš obuv do krabíc a pracuješ na predajni. Túto príležitosť máš napríklad v Decathlone a u iných  klientov z oblasti Retail . Čas je taktiež flexibilný a vieš pracovať aj ráno ale aj poobede. Vyberieš si filiálku podľa toho ktorá ti je najbližšie a jediné čo potrebuješ je už len nahodiť úsmev, príjemné vystupovanie a mať chuť pracovať.

via GIPHY

Viktória 🙂