Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Zoznámte sa s novými členmi Junglee

Ahojte všetci!

V aktuálnom marcovom blogu sa Vám pokúsim predstaviť našich nových kolegov. Určite ste si všimli, že sme hľadali nových komunikatívnych kolegov. A podarilo sa nám to! Súčasťou našej brigádnickej Junglee je nových osem vysmiatych tvárí. Môžeš ich stretnúť na osobných registráciách v našej kancelárií alebo telefonicky si s nimi dohodnúť brigádu.

Skúsim Vám aspoň v krátkosti predstaviť mojich nových kolegov a čo všetko nové sa počas týchto posledných týždňov učili. Alexia, Vanda, Mirka, Miška, Katka a Tina sú novými sympaťáčkami v našich kanceláriách. A aby som nezabudla aj na novú mužskú spoločnosť v našej Junglee, tak sú to dvaja chalani Ernest a Daniel.

Väčšina z nich sú študenti na vysokej škole a dokonca niektorí brigádovali cez P. J. Servis 🙂 Či už na pokladni alebo v Dedolese a v Decathlone.

Ako vlastne prebiehal školiaci proces?

Počas prvého stretnutia v našej pracovnej agentúre im pán konateľ vysvetliť akú víziu má naša spoločnosť. Sme jeden tím a pracujeme spolu a vždy sa snažíme posúvať, čo najviac dopredu. A čo je vlastne cieľom P. J. Servisu.

Následne začalo školenie s kolegynkou ,,mrs. teacher´´ Paučou, ktorá vysvetlila ako funguje naša databáza. Vysvetlila im jednotlivé funkcie, ktoré sú potrebné k nájdeniu, čo najviac ideálnej brigády pre každého jednotlivca, ktorý má záujem pracovať.

Ďalším krokom v školení našich nových kolegov, bolo vysvetlenie jednotlivých náležitostí dohody o vykonaní práce a dohody o brigádnickej práci študenta. Nebojte sa ich spýtať na registrácií, či si môžete ako študenti uplatniť daňové vyhlásenie alebo odvodovú výnimku. Určite Vám budú vedieť odpovedať.

Hneď ako sa naučili všetky potrebné informácie, tak prišla na rad osobná registrácia. Kde Vám s pekným úsmevom vysvetlia, ako to funguje u nás v spoločnosti s prihlasovaním brigád. Kedy je vážne neskoro sa odhlásiť z brigády. Alebo kedy by si mohol očakávať peniažky z brigády.

Po zvládnutí osobnej registrácií nasledovala telefonická komunikácia. Ak by si volal teraz s niekým od nás ani by si neuhádol, kto je nový člen Junglee a kto je už zaučený pracovník. Proste sú veľmi šikovní.

via GIPHY

Vidíte ako ľahko sa dá u nás pracovať. Dokonca naša kolegyňa Sandra začala pracovať u nás tak, že sa len na registrácií spýtala, či nehľadáme niekoho k nám do kancelárie pracovať. Nedalo sa jej odolať a súčasťou našej Junglee je už 1 rok.

Takže ak máte záujem brigádovať, neváhajte nás kontaktovať a títo sympatickí ľudia Vám dajú určite brigádu a môžete si zarobiť nejaké peniažky 🙂

Nika