Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Zarob si v decembri VIAC!

Ak chceš mať na Vianoce plno darčekov, v decembri makaj s Billou.

Potom už si budeš môcť v kľude vyložiť nohy a užívať si atmošku Vianoc 🙂

via GIPHY

Študenti, brigádnici, priatelia naši. December už je bližšie ako kedykoľvek pred tým a obdobie Vianoc sa blíži. Vianočné reklamy sú už v plnom prúde. Zistili ste čo všetko vlastne potrebujete a chcete si to kúpiť. Samozrejme treba myslieť aj na druhých a spraviť im radosť.

via GIPHY

Otázkou je, že odkiaľ chceš na to všetko vziať peniaze ? Ak aj máš niečo našetrené (z predošlých brigád na ktorých si makal ako cvok), môžeš mať viac! V DECEMBRI začína PRÍPLATKOVÁ sezóna. Platí to pre všetkých „Billákov“ a „Billáčky“. Na každej jednej pozícií, ako sú lahôdky, pokladne a dokladania ťa vianočne odmeníme.

via GIPHY

Ak aj nie si Billák, ešte nie je nič stratené stále sa ním môžeš stať. Ak máš záujem o pokladňu a máš 18+ , stačí ak pôjdeš na školenie. Ak nemáš 18 si šikovný a chcel by si využiť príplatky, ostávajú ti ešte dve pozície na ktoré ťa zaučia rýchlo a ľahko priamo v Bille.

via GIPHY

Keďže je každá pozícia inak ohodnotená, stačí keď nám zavoláš a spýtaš sa na detaily. My ti radi odpovieme . Neplatí to samozrejme len pre Bratislavu. Na Vianoce má nárok predsa každý. Ak si z Trnavy, Trenčína, Banskej Bystrice alebo z hocikadiaľ, len nám zavolaj a kľudne sa spýtaj.

via GIPHY

Na December chystáme plno ďalších zaujímavostí. Sleduj nás na Facebooku a instagrame, a dozvieš sa viac. Tešíme sa na ďalšiu príjemnú spoluprácu s vami.

via GIPHY

Siska