Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Zajtra je Deň detí! 😊

Ahojte priatelia, veľmi vzácny sviatok sa nám blíži! Sviatok, ktorý oslavujeme už od roku 1920. Tradičné oslavy venované deťom a dospievajúcim sa v našej krajine konajú vždy 1. júna, čo pripadá tento rok na štvrtok. Oslavovať však budeme počas celého víkendu, čakajú nás rôzne programy a atrakcie. A presne viem čo si myslíte teraz, nás sa tieto programy už netýkajú ale nezabudnite, že každý z nás má v sebe kus dieťaťa a presne z toho dôvodu som sa snažila nájsť programy, ktoré môžu znieť atraktívne aj pre Vás! Poďme sa pozrieť čo všetko pripravili organizátori v Bratislave!

via GIPHY

Deň detí v Ružinove? Poďte sa pozrieť do parku Andreja Hlinku, kde Vás čakajú okrem detských atrakcií aj gastronomické zážitky! + veľmi dôležitá informácia: Cukrová vata zadarmo!

via GIPHY

Chceli by ste zažiť program plný zábavy, dobrej nálady a úsmevu?

Zastavte sa v Centráli, kde mysleli tento rok aj na mamičky, prípadne teenegarov. Okrem hudobných a tanečných vystúpení Vás čaká diagnostika pleti a líčenie od svetoznámej značky Yves Rocher. A keby to nestačilo, môžete sa pozrieť ako prebieha detský Casting Charlie Brown.

A čo tak tanec? – Poďte sa pozrieť do Medickej záhrady, kde pre Vás žiačky Balčetného štúdia MT pripravili okrem krátkeho vystúpenia aj Workshop tanca pre mladých, ale aj dospelých.

via GIPHY

Chutnali ste už niekedy Zmrzlinu u Bajrama? – nie? Tak prišiel ten správny čas a mám pre Vás veľmi dobrú správu! 01.06 dostane každé dieťa do 18 rokov dve kopčeky zmrzliny zadarmo podľa vlastného výberu. Yuhuu, čo iné potrebuješ ku šťastiu?

via GIPHY

Hľadáte špeciálny program na deň detí? Chcete vidieť Bratislavu z inej perspektívy? Tak teraz pozorne počúvajte! Rezervujte si zábavnú plavbu po Dunaji. Špeciálny personál Vás bude čakať na pontóne č. 40 – kúsok pod Starým Mostom pri podniku Pláž Staré Mesto. Nemusíte sa báť že by ste to nestihli po práci, môžete si vybrať z viacerých termínov: 14:00 / 15:00 / 17:00 / 18:30 . Koľko trvá plavba? Takých ideálnych 45-50 minút.

via GIPHY

Chcete sa úplne vyblázniť po ťažkom dni v práci? Aj pre Vás máme riešenie – dokonca úplne zadarmo! Vezmite svoje ratolesti (prípadne seba) a príďte s vyblázniť do novej Mattel Play Zone, kde nájdete hračky od výmyslu sveta! Hraciu zónu môžete navštíviť kedykoľvek a úplne zadarmo!

via GIPHY

Ste z Petržalky? Ste športovo založený? Tak sa štvrtok určite zastavte na Ihrisku pri Romanovej! Čaká Vás popoludnie plné zábavy a športu. Už ste dlho neskákali vo vreci? Chete vyhrať basketbalový zápas? Prípadne si chcete zajazdiť na poníkovi? Tu máte možnosť si vyskúšať všetko na jednom mieste!

via GIPHY

Cynti:)