Využi príležitosť!

Nie je to tak dávno, kedy pracovný portál Kariera.sk usporiadal stretnutie, na ktorom sa hovorilo o tom, ako pracovať s generáciou Y, aby si firmy udržali mladé talenty a akým spôsobom spoločnosti zistia, či sú ich zamestnanci spokojní. Je dobré vedieť, že firmy sa zaujímajú o svojich zamestnancov.

Hovoril napríklad Ján Pošmourný, HR Business Partner z Xella CEE, spoločnosti, ktorá je známa predovšetkým vďaka stavebnej tvárnici Ytong. Rozhodli sa pre prieskum spokojnosti svojich zamestnancov . Z dôvodu finančnej krízy museli časť zamestnancov prepustiť a znížiť náklady. Keď sa im však začalo opäť dariť, na nálade firmy sa to neodzrkadlilo… Preto chceli zistiť dôvod a aj to, ako problém vyriešiť.

V rámci stretnutia vystúpil aj Ivan Jurkovič, CEO spoločnosti P.J.Servis, ktorá aj prostredníctvom portálu Junglee sprostredkováva brigády študentom. Hovoril o práci s mladými talentami – generáciou Y. Spoločnosť sa podľa neho učila na vlastných chybách, aby zistila, ako sa mladým ľuďom čo najviac priblížiť. Človek sa učí stále a to je dobré, nové trendy – aj v zamestnávaní – nesmú utiecť.

To znamená, že portál Junglee nespí na vavrínoch, ale stále sa – rovnako ako jeho vedenie – učí niečomu novému. Aj preto môže byť stále tvojim verným spoločníkom, ktorý ťa nesklame, ale bude seba aj teba neustále posúvať dopredu. Junglee vyberá len tie pracovné ponuky, kde sa k tebe budú správať slušne, zaplatia ti a niečo ťa aj naučia. Podobné stretnutia, aké usporiadal portál Kariera.sk, sú dôležité aj v tom, že sa tam zamestnávatelia podelia o skúsenosti a cenné rady.

Čo to pre teba znamená? Využi príležitosť a poď na brigádu vďaka portálu Junglee, na ktorom nájdeš iba seriózne brigády a profesionálny prístup. Vyberať si preto môžeš už len podľa toho, čo ťa zaujme, každá ponuka je overená. Tak neváhaj!

Team P. J. Servis