Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

VYSNÍVANÁ BRIGÁDA?

Ahojte kamaráti! Túžili ste niekedy po práci, ktorú môžete robiť kedykoľvek a kdekoľvek, ktorá vám zabezpečí dostatočný príjem a bude vás baviť? Máme pre vás ponuku, ktorá sa neodmieta. Počuli ste už o brigáde pre BOLT FOOD?

via GIPHY

V dnešnom blogu by som vám chcela túto brigádu priblížiť a priniesť vám aj benefity s ňou spojené.

 

1.Flexibilita

Čas a trvanie brigády si určuješ ty sám! Ak máš počas online výučby nejaké „okno“, vieš ho vyplniť zmysluplne a ísť si zarobiť nejaké to eurko 🙂

 

via GIPHY

 

2.Týždenné vyplácanie

Ako je už u nás zvykom, aj z tejto brigády vám prídu peniažky každý týždeň.

 

3.Prostriedky

Využiť môžeš naozaj všetko – od auta, cez bicykel, skúter, motorku až po kolobežku alebo korčule. Fantázií sa medze nekladú. Vlastníš jeden z týchto prostriedkov? Neváhaj a začni brigádovať ako BOLT FOOD kuriér!

 

4.Samostatnosť

Počas pracovnej doby ti do tvojho systému nikto nekafre a môžeš sa spoľahnúť iba sám na seba. Objednávky prijímaš prostredníctvom aplikácie BOLT FOOD a následne ich dovezieš k zákazníkovi.

via GIPHY

 

5.Brigáda pre každého

Brigáda je k dispozícií od 16 rokov, pre mužov aj pre ženy. Prácu môžeš vykonávať ako v Bratislave, tak aj v Košiciach.

 

Tak čo, zaujala ťa brigáda pre BOLT FOOD?  Ak áno, neváhaj nás kontaktovať na telefónnych číslach 0918 672 611 a 0948 119 567 alebo mailom. Ak si z Bratislavy, môžeš sa zastaviť osobne u nás v kancelárií v Mlynskej doline na Starých Gruntoch 36, konkrétne na Átriových domkoch v bloku L.

Ak vás ponuka zaujala a chceli by ste sa pozrieť, ako to vyzerá v praxi, prinášame vám aj krátke video: https://www.facebook.com/271538368733/videos/1897755743681490

 

Sandra Bieliková