Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Už je to tu zas …

Dušičky. Pre mnohých z vás to znamenajú prázdniny. KONEČNE! 2 mesiace školy ušli ako voda a sme v polke semestra/polroku. Človek si povie, že si konečne oddýchne a celý týždeň nebude nič robiť. Ale nebude to také jednoduché.

Po prvé, cestovanie…

V prvom rade sa budeš musieť dostať domov. Ak si si nekúpil lístky už 1. Októbra, pravdepodobne je už neskoro. Vlaky budú praskať vo švíkoch, možno budú aj horieť rušne, všetci budú mať milión tašiek (veď mamka musí oprať obliečky) a stavím sa, že sa nevyhneme ani nejakému meškaniu. Nie, že by to bolo niečo netradičné ale predsa, celá Bratislava pôjde na východ a zrazu sa výrok „Na východe nič nie je“ zmení  na  „Na západe nič nie je“.  Pokiaľ si myslíš, že ísť autom bude lepší nápad, veľmi sa mýliš. Naše cesty sú na tom ešte horšie ako vlaky, to mi verte. Zápchy budú od Tatier k Dunaju, vodiči budú nervózni ako predavačka v samoške a v konečnom dôsledku by sa ti oplatilo ísť viac vlakom, je to predsa zadarmo. Ak si sa dostal konečne domov, gratulujem. Prvú výzvu máš za sebou.

via GIPHY

Po druhé, rodinné klišé…

Dušičky sú jedným z období, keď sa stretne celá rodina. Pokiaľ máš normálnu rodinu, nebude to problém, pokiaľ máš však tetu, ktorá ti ponaťahuje líca pri každom stretnutí, a nechceš pribrať 10 kíl za týždeň z babkovského koeficientu „nikdy nie je dosť“ vypadni radšej z domu. Dobrá výhovorka bude, že ideš na brigádu. Ako nájdeš brigádu v tvojom meste? Jednoducho. Junglee ti s tým pomôže, stačí keď zavoláš na oddelenie Slovensko a brigáda sa určite nájde aj v tvojom regióne.  Nehovoriac o tom, že zarobiť si nejaké tie peniažky si môžeš aj v Bratislave pred odchodom domov. Určite sa ti zídu, na tom sa myslím zhodneme. Veď predsa dohoda Ti neplatí len v Bratislave, ale na celom Slovensku. 🙂

via GIPHY

Po tretie, halloween party…

Stretneš starých známych, zbehnete na jedno pivko, z jedného pivka budú 4 pivá, zo 4 pív 4 domáce (do každej nohy 2) a peniaze sa minú ani sa nenazdáš, a to si ešte ani nekúpil sviečky. A áno, dušičky nie sú iba o voľne a pití, ale aj  o spomienke na ľudí, ktorí tu už s nami nie sú a tak na to nezabudni! Nebudeme sa tu však opúšťať a tak späť k tým 4 domácim. Pokiaľ sa nechceš len bohapusto ožrať a máš v sebe kreatívneho ducha (pokiaľ si viac ako rok na výške, pravdepodobne ho z teba systémom už dávno vytĺkli, ale pokiaľ nie, gratulujem, si silnejší ako si myslíš), vymysli si nejaký kostým. Na nete nájdeš tutoriálov požehnane a aspoň budeš mať výhovorku, prečo si sa nemohol učiť. A to mi ver, že sa ti nebude chcieť učiť. Netvrdím, že sa musíš obliecť za Spidermana alebo sexi Catwoman, kľudne sa vráť do detských čias, prehoď na seba dedov pršiplášť, vypi fľašu domácej a je z teba dokonalý…

via GIPHY

Prajem Vám všetkým pekné Dušičky, užite si prázdniny, pite veľa, učte sa málo, užívajte si mama hotel a choďte si zarobiť!

Dominika 🙂