Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Uvoľnenie opatrení

Ahojte všetci,

dočkali sme sa, opatrenia súvisiace s pandémiou sa začali konečne uvoľňovať. Nemusíme sa už chodiť pravidelne testovať.  Počas posledných týždňov ste mohli s priateľmi stráviť voľný čas na terasách pri nejakom drinku alebo dobrom jedle. Dokonca počas posledného týždňa v určitých okresoch je povolené navštíviť niektoré gastronomické zariadenia aj v ich interiéry. Môžeme si dať dobrý obed v vo vnútri reštaurácie keď je vonku zlé počasie a nedá sa sedieť na terase.

Začínate mať aj vy pocit, že sa pomaličky všetko vracia do normálu? Čo vlastne všetko môžeme teraz robiť bez pocitu, že porušujeme nejaké pravidlá?

via GIPHY

Nakoľko 15.mája bol zrušený núdzový stav a konečne je zrušený zákaz zhromažďovania sa a obmedzenie pohybu. Môžeme byť vonku po 21:00 bez ohľadu na to, či sme niekde v prírode alebo s kamarátmi v meste na pivku. Bez pocitu viny a potvrdenia o dôvode cestovania môžeme cestovať pomedzi okresy.

via GIPHY

Už si nemusíme objednávať oblečenie cez e-shopy a platiť občas nehorázne poplatky týkajúce sa doručenia. Môžeme ísť do obchodného centra na nákupy. V obchodoch sú konečne zrušené nezmyslené hodiny určené pre seniorov. Koľko z Vás videlo v obchode nejakého dedka, či babku ako si veselo nakupuje počas hodín, ktoré nie sú určené pre seniorov?

Konečne sa môžu registrovať  do čakárne na očkovanie proti COVID ochoreniu sa aj mladší ľudia. Aj keď to nejde najrýchlejším tempom, ale predsa je stále šanca, že nás zaočkujú a budeme môcť cestovať do zahraničia.

via GIPHY

Aktuálne uvoľňovanie opatrení bolo zamerané aj na fitness centrá. Konečne môžete si poctivo zamakať na postave do plaviek vo fitku. Môžeme ísť do wellnessu  alebo na kúpalisko aj keď je to stále obmedzené počtom osôb.

Nakoľko sú už povolené aj hromadné podujatia, myslíte si, že cez leto budú nejaké menšie festivaly, koncerty kde sa budeme môcť poriadne zabaviť s priateľmi? Ale aspoň konečne budú otvorené kiná. Pomaly a isto budeme môcť vykonávať všetky činnosti ako predtým.  Musíme už len dúfať, že všetko len a len lepšie a nebude sa opakovať situácia spred pár mesiacov..

via GIPHY

Ak máte záujem brigádovať  v Bratislave alebo aj v iných mestách v rámci Slovenskej republiky, tak nás môžete kontaktovať. Predsa sa už  študentom začínajú pomaly prázdniny a je čas sa porozhliadnuť po nejakých brigádach.  Môžete sa zastaviť osobne v našej kancelárii v Mlynskej doline a pokecať s kolegami o dostupných brigádach alebo nás môžete telefonicky kontaktovať.

Nebojte sa pre každého kto sa včas ozve sa nájde brigáda a môže si zarobiť nejaké peňiažky na leto.

Užívajte si uvoľňovanie opatrení s pozitívnou náladou 😊

 

Nika