TikTok – Junglee_sk

Ahojte kamoši,

v tomto blogu vám chcem dať na známosť, že okrem toho, že sme aktívni na Instagrame, Facebooku a LinkedIn, nás po novom nájdete už aj na sociálnej sieti TikTok. Túto sociálnu sieť sme odštartovali 2. januára 2023. Nebolo to však len tak, jej rozbehnutie si vyžadovalo množstvo porád a točení, s ktorými sme začali už niekedy začiatkom novembra.

Pre vstup na sociálnu sieť TikTok sme sa rozhodli najmä vďaka tomu, že s jeho pomocou vieme najlepšie „zasiahnuť“ našu cieľovú skupinu. Výhodou pre nás je to, že budeme jednou z prvých personálnych spoločností zo Slovenska, ktoré spustili svoj firemný profil na tejto platforme. Budeme Vám prinášať Fun & Fact videá.

Na porade sme sa vždy dohodli, čo budeme točiť, ako to budeme točiť a kto z nás bude vo videu účinkovať. Samozrejme, nikdy na porade ani na natáčaní nechýbali naložené raňajky (na fotke sú už len zbytky 🙁 ).

Natáčali sme vždy ráno, pred prácou. Niektoré videá boli jednoduché a natočené boli naozaj za pár minút. Niektoré však trvali o dosť dlhšie, avšak všetci sme sa pritom riadne zabávali.

Taktiež sme sa ako kolektív vybrali v priebehu novembra darovať krv. Z darovania sme si okrem dobrého pocitu, plného žalúdka a stravného lístka odniesli aj zopár spomienkových fotiek a videí.

 

Dokonca sme sa premohli a natočili sme pre vás zopár TikTokov aj na teambuildingu. Všetky tieto naše „výtvory“ už nájdete na našom spomínanom TikToku.

Bude to pre nás určite výzva, s ktorou si, verím, úspešne poradíme.

PS.: Budeme radi za každý like či follow: https://www.tiktok.com/@junglee_sk

 

Vanda 🙂