Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Sviatok svätého Valentína

Čaute priatelia 😊 Pripravujete už pre svoju drahú polovičku nejaké valentínske prekvapenie, alebo je vám tento sviatok úplne ľahostajný? Sviatok svätého Valentína, nazývaný tiež sviatok zamilovaných, je považovaný za deň, keď by sa mala oslavovať vaša láska. Ako ste na tom vy?

via GIPHY

Ak slávite, zaiste už premýšľate o tom, čo vymyslieť na Valentína tento rok. Čo iné možno podniknúť, než ísť na večeru do reštaurácie, na nejaký pekný film do kina, alebo darovať svojej láske valentínsky darček?

Jedna skupina ľudí si valentínsky deň, tj. 14. februára, užíva plnými dúškami, druhá skupina Valentína úplne ignoruje. Poďme sa teraz zamerať na skupinu ľudí, ktorí už od začiatku februára vymýšľajú a plánujú, ako tento deň svojmu partnerovi spríjemniť. Na Valentína býva zvykom, že muži dávajú ženám červené ruže a pozývajú ich na večeru. Ženy potom kupujú na oplátku svojím partnerom nejaký pekný darček, ako inak, než so srdiečkami.

via GIPHY

Ak ste si ešte stále nerozmysleli, ako budete tento sviatok tráviť,  mám pre vás pár návrhov. Nie je to len o tom, zobrať svoju milovanú polovičku do krásnej reštaurácie, objednať drahé víno, na ktoré aj tak nemáš a po dobrej večeri ísť do kina. Existuje milión možností, ako sviatok Sv. Valentína tráviť, chce to len trochu originality. Nikde nie je napísané, že Valentín vás musí zruinovať. Valentína môžete osláviť aj bez toho, že by ste museli svojej láske kupovať nejaké extra veľké dary. Skúste tentoraz stráviť sviatok zamilovaných doma a uvidíte. Večera v pohodlí vášho domova, horúca vaňa, masáž a ….

via GIPHY

Pre tých, ktorí tento sviatok nemajú až tak v láske, prípadne ho doslova neznášajú, odporúčam nech v tento čas radšej ani nevychádzajú von, aby im pre istotu neprišlo zle. Nebuďte smutní, že ste práve vy single – podľa mňa, byť single v tento deň je na nezaplatenie. Veď si predstavte, že nemusíte v tento deň minúť ani jedno euríčko.

via GIPHY

Lásku si treba prejavovať celý rok a nie len 14. februára. Kedykoľvek zoberte svoju polovičku na pekný výlet, doneste jej kvety a povedzte jej, že ju milujete. Ak nemáte dosť peňazí na obdarovanie svojej polovičky, nezúfajte. U nás v Junglee máte veľa možností si privirobiť.

Tešíme sa na Vás.

Janči