Svetový deň zdravia – Movement institute & Junglee ❤️📈

Ahojte,

vitajte pri druhom aprílovom blogu. Tento krát sa budeme venovať Svetovému dňu zdravia, ktorý každoročne pripadá na dátum 7.4. .

Svetový deň zdravia ❤️‍🩹

Svetový deň zdravia je medzinárodný deň oslavovaný 7. apríla každým rokom. Vyhlásila ho Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) v roku 1950 pri príležitosti jej vzniku v roku 1948.
Hlavným cieľom Svetového dňa zdravia je zvýšiť povedomie o dôležitosti prevencie a podporiť globálne úsilie o zlepšenie zdravia pre všetkých ľudí na svete.

Svetový deň zdravia je príležitosťou pre každého z nás:
✅ Zamyslieť sa nad svojim zdravím
✅ Urobiť niečo pre zlepšenie svojho zdravia
✅ Podporiť úsilie o zlepšenie globálneho zdravia

via GIPHY

Svetový deň zdravia a Junglee 🤝

V rámci našej spoločnosti si tento deň pripomíname každoročne naplánovaním spoločnej športovej aktivity, ktorá priamo podporuje zdravie a pohodu našich zamestnancov.

V roku 2023 sme po práci zorganizovali spoločný futbalový zápas, ktorý nám prospel nielen po fyzickej stránke ale zároveň nám pomohol spoznať športového ducha našich kolegov. ⚽✅

hľadám brigádnikov

Tento rok sa nám podarilo zorganizovať spoločné skupinové cvičenie v našom partnerskom fyziocentre Movement institute s. r. o. , ktoré pracuje na základe konceptu spolupráce odborníkov: :stethoscope:Lekár :arrow_right: :medical_symbol:Fyzioterapeut :arrow_right: :woman-lifting-weights::skin-tone-2:Tréner = :heart:.

V rámci skupinového tréningu sa nás ujal profesionálny tréner Adam Dunda, ktorý si pre nás pripravil kompenzačné cvičenia zamerané na odstránenie zlých pohybových návykov.

Pracovná agentúra  Personálna agentúra   inzercia brigády

Skupinové cvičenie v Movement institute s. r. o. bolo pre nás naozaj skvelou skúsenosťou. Cvičenie pod vedením skúsených fyzioterapeutov je zábavné, efektívne a bezpečné. Naši kolegovia mali možnosť posilniť svalstvo, odbúrať stres a nájsť si svoje cvičenie, ktorú budú vedieť aplikovať v rámci každodenných aktivít.

Movement Institute s. r. o.

Ďakujem za  možnosť a tešíme sa na ďalšie spoločné športové aktivity a zároveň veríme, že sme možno išnpirovali aj niekoho z Vás!

Daniel 😊