Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Spoločný firemný oddych 😊

Ahojte Jungleeci!

Vitajte pri ďalšom, no bohužiaľ mojom poslednom blogu tento rok. Dneska sa chcem s Vami podeliť o našu každoročnú tradíciu v našej spoločnosti. Ako každý rok, tak aj tento sme utužovali kolektív a odskočili si na víkend za oddychom do Rajeckých Teplíc.

Táto skvelá akcia sa každoročne koná na prelome 15. až 17. november. Naša spoločnosť práve v tomto čase slávi 17-te narodeniny. Vznikla presne 17.11.2002. Priznáme sa, tento rok sme to trošku porušili, no pre povinnosti viacerých z nás, sme to museli posunúť o víkend neskôr.

via GIPHY

Rok čo rok naša firma rastie a rok čo rok tvorí náš kolektív viac ľudí. Osobne si myslím, že každá jedna spoločnosť, by mala oslavovať a utužovať kolektív. Naša ho utužuje viackrát do roka. Máme výborných šéfov, ktorí sa o nás fantasticky starajú. Bohužiaľ všetci kolegovia sa zúčastniť tejto akcii nemohli, nakoľko mali aj rodinné povinnosti.

via GIPHY

Všetci z Vás si v piatok vybrali svoje obľúbené brigády a tak sme mohli po práci 16-ti z nás odcestovať za vytúženým oddychom. Po príchode a ubytovaní sa, nasledovala spoločná večera. Príhovor našich šéfov a privítanie nás. “To bolo to posledné čo sme si za víkend povedali“ Hahahah, samozrejme srandujem. Potom sa každý z nás presunul do baru, kde to všetko začalo. OSLAVA až do rána spojená s bowlingom.

via GIPHY

To čo sa dialo na hoteli tam aj ostalo. Prezradiť môžem len to, že niektorí robili kotrmelce hore schodmi. Niektorí si zase od radosti, že vyhrali bowling, roztrhali tričká a postrácali papuče. Sobotné raňajky nie všetci z nás stihli, priznávam niektorí nestihli ani obed. Voľný sobotný program sme striedali s masážami po celý deň. Večer nasledoval spoločný wellness, vyhodnotenie roka spojené s oddychom vo vírivke. Niektorí išli spať už o pol noci, no niektorí potiahli aj druhý deň za sebou bez spánku. Nedeľné ráno bolo veľmi ťažké, nakoľko sme už v skorých hodinách odchádzali domov. No zvládli sme to a sme späť.

via GIPHY

Využili sme príjemné s užitočným. Načerpali nové sily, oddýchli si a utužili kolektív. Už sa Vám ale hlásime a opäť vám hľadáme a ponúkame tie najlepšie ponuky a príležitosti.

Váš Jungee team.