Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Späť v škole

Ahojte !

Pre niekoho Bohu vďaka, pre niekoho Bohužiaľ. Po extrémne dlhej dobe sme zasadli opäť do školských lavíc. Priznám sa, že ja osobne som už aj zabudla aké to je ráno vstať, nachystať sa a ísť do školy. Je ťažké opäť nabehnúť do toho systému, kedy treba vyliezť z postele o dosť skôr a nie len minútu pred tým, ako začne hodina a zúčastniť sa jej ešte v pyžame.

via GIPHY

Aj keď je to pre mňa po vyše roku šok, som rada, že som mohla konečne uvidieť spolužiakov. Dúfam, že nám to takto vydrží už navždy. Najmä čo sa týka mladších ročníkov, teda prevažne študentov stredných škôl, nie je pre nich dobré byť tak dlho mimo kolektívu a priateľov.

Tento blog však nie je o škole. Pokúsim sa v ňom objasniť, prečo by ste nám mali poslať potvrdenie o návšteve školy (samozrejme nové, platné pre akademický rok 2021/2022), ale aj prečo je fajn, keď nám zašlete váš aktuálny rozvrh.

Keď cez nás pracujete ako študenti, máte u nás podpísanú dohodu o brigádnickej práci študenta. Z toho dôvodu je potrebné zaslať nám potvrdenie o návšteve školy, aby ste ním potvrdili svoj štatút študenta. Pokiaľ nám ho nezašlete, je možné, že sa vám omešká výplata. Náš systém je tak nastavený, čiže ak ste nám ho ešte nezaslali, je dôležité urobiť to čo najskôr.

via GIPHY

Môžete tak učiniť viacerými spôsobmi. Pokiaľ ste sa nasťahovali na internáty v Mlynskej doline, kľudne nás príďte navštíviť osobne. Sídlime na átriových domkoch, v bloku L. Pokiaľ však bývate ďaleko alebo sa vám len jednoducho nechce prísť nás navštíviť, stačí, že si svoje potvrdenie odfotíte mobilom (odporúčam požiť aplikáciu CamScanner) a zašlete nám ho na náš mail: pjservis@pjservis.sk Stačí ak do predmetu mailu napíšete PONS, priložíte fotografiu a odošlete. My si vás už nájdeme a potvrdenie vám zaevidujeme.

Čo sa týka rozvrhu, doručiť nám ho môžete presne takými istými spôsobmi ako aj potvrdenie o návšteve školy. Dobré je zaslať nám ho z jedného prostého dôvodu. Nás systém má funkciu „kalendár“, kde si pri každom z vás značíme, kedy môžete a kedy nemôžete brigádovať. Čiže pokiaľ nám rozvrh zašlete, nadstavíme vám na základe neho váš kalendár. Tým pádom sa nestane, že by sme vám zavolali akurát keď budete mať hodinu. Taktiež budeme vedieť, aké brigády vám máme ponúkať, na základe toho, či máte v ten daný deň voľno doobeda, či poobede, prípadne celý deň. Viem, že tieto prvé týždne školy sú dosť hektické, rozvrh sa stále mení, takže kľudne nám ho môžete zaslať aj viackrát, aby sme vám ho mohli aktualizovať.

via GIPHY

Verím teda, že prezenčná forma výučby nám vydrží čo najdlhšie a že si aj popri nej nájdete čas brigádovať. Chápem, že je náročné pracovať popri štúdiu ale ako sa hovorí, čo sa za mladi naučíš, v starobe akoby si našiel. Na škodu vám to rozhodne nebude.

via GIPHY

Vanda