Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Sem s tým rozvrhom…

Ahoj! 🙂 A máme tu október. Stredoškoláci už sú dávno zabehnutí a vysokoškoláci hádam už stihli vytriezvieť z open semester parties. My v Junglee sme si pre teba pripravili novinku, ktorá tu ešte nebola. Okrem toho, že si môžeš u nás pekne privyrobiť, môžeš u nás ešte aj získať darčeky. No, nie sme úžasní?

Ako?

Stačí ak nám nahlásiš tvoj rozvrh. Že či dobre čítaš? Áno! Je to základná podmienka akcie. Ak nám pošleš, nadiktuješ do telefónu alebo osobne ukážeš tvoj rozvrh tak si automaticky zapojený do tejto akcie. Ráta sa, aj keď máš ten rozvrh totálne na h…. hromadený v jednom dni. Odo dňa kedy nahlásiš rozvrh, prípadne čas kedy môžeš pracovať sa ti rátajú hodiny, ktoré si si odrobil. A teraz hádaj čo. Za každých 16 hodín (takže cca dve ľubovoľné brigošky) získaš jeden darček. Celkovo ich môžeš vyhrať až tri. A teraz rátajme spolu, na získanie všetkých troch darčekov musíš odrobiť 48 hodín. Darčeky si samozrejme môžeš vybrať.

Prečo?

Nahlásenie tvojich voľných termínov je dobré jednak pre teba ako aj pre nás. My ťa nebudeme otravovať ako si na tom a tebe sa ujde lepšia brigáda. Našim cieľom je odmeniť vás – brigádnikov, ktorí nám radi pomôžu 🙂

Kedy?

Akcia trvá v mesiaci október, čiže od 1.10.2018 až do 31.10.2018. V októbri budeme starostlivo sledovať splnenie oboch podmienok. Nemusíš sa teda báť, že na teba zabudneme.

Koho sa to týka?

Dúfam, že všetci neštudenti neprestali čítať. Týka sa to jednak študentov, ale aj NEŠTUDENTOV. U neštudentov stačí, keď nám nahlásia svoj voľný čas – čas, ktorý chcú pracovať. U študentov samozrejme platí nahlásenie rozvrhu.

Čo vlastne môžem získať?

Určite ste všetci v napätí čakali čo si vlastne môžete „odbrigádovať“. Tudududúúúú… Darčekmi sú:

  1. Termohrnček (na tie dni keď aj naša káva potrebuje kávu)
  2. Power bank (na chvíle, keď hrozí, že sa nám vybije telefón, inými slovami skončí život)
  3. USB kľúč (na všetky prezentácie a referáty stiahnuté z googlu)

Ako sa dostanem k darčekom?

Pokiaľ si z Bratisky tak si môžeš po každý darček prísť osobne. Samozrejme sme nezabudli ani na našich brigádnikov, ktorí brigádujú mimo Bratislavy. Tým darčeky zašleme po skončení akcie.

A ty ešte váhaš? Tak to poď skúsiť a nahlás si voľné termíny, nič zato nedáš 🙂

Paulína Leštianska