Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

S kým voláš?

Ahojte všetci naši brigádnici!

Vítam Vás v ďalšom mojom blogu, ale tento krát na trošku netradičnú tému. Poďme si vyriešiť dilemu s kým u nás voláte? Kto Vám ponúka brigády cez telefón, odpovedá na otázky ohľadom výplaty, dodacích listov. Predstavím Vám troch mojich kolegov.

rpt

Jednou z nich je Pauča. Súčasťou Junglee je už skoro 1,5 roka. Pauča je vyštudovaná inžinierka Ekonomickej univerzity v Bratislave. V skratke je to úžasná, vždy usmiata slečna, ktorá šíri dobrú energiu v kancelárií. Ak ťa zaujíma, či je ešte nejaká voľná brigáda na zajtra alebo je ešte možné sa prihlásiť na školenie na pokladni, tak neváhaj a zavolaj Pauči. Tiež by ju potešilo, keby si sa predstavil pri začatí telefonátu, aby vedela s kým volá. Lebo ak jej zavoláte s otázkou: Prečo neprišli Peťovi peniaze? Tak vážne nevie prečo, lebo netuší o akého Peťa ide.

cof

Ďalším mojim kolegom je Danko. Danči pracuje v P.J.Servise už 2 roky. Študuje manažment v Trenčíne. Je to vysoký, charizmatický, mladý muž, ktorý pochádza z Handlovej. Vždy Vám pomôže vyriešiť otázku za aké dni Vám bola alebo bude vyplácaná mzda. Prečo neprišlo toľko peňazí, koľko ste čakali? Danči sa rozumie problematike menom daň a odvody. Vysvetlí Vám, že sa môžete odhlásiť z brigády pracovný deň vopred do 12:00 pred začatím brigády, aby ste nemali zbytočnú sankciu 20 eur.

Janči je jedným z novších prírastkov Junglee. V P.J.Servise pracuje skoro pol roka. Je študentom FTVŠ. Janči je športovo založený človek. Počas víkendov je v pozícií rozhodcu na futbalových zápasoch. Nerobí mu žiaden problém zistiť, či už prišli dodacie listy od firiem a kedy Vám bude za brigády vyplatená mzda. Ak si zabudol, že pri niektorých firmách treba poslať dodací list do pondelku do 10:00, aby sme ti v stredu poslali peniaze na brigádu – tak Janči ti to pripomenie.

Každý z nich zažíva vtipné telefonáty. Napríklad, keď niekto volal, že si potrebuje dať opraviť pneumatiky. Pomýlili si názov P.J.Servis s pneuservis 😀

rpt

Ešte by som Vám chcela predstaviť jedného kolegu. Súčasťou P.J.Servisu je už 3 roky. Volá sa Filip. ,,Fifo“ je zarytý futbalista telom i dušou. Nerobí mu problém si ráno pred prácou ešte ísť zacvičiť, aby bol v práci plný energie. Fifo je zábavný kolega, ktorý nám vie zlepšiť náladu. Je súčasťou obchodného oddelenia. Má na starosť komunikáciu s klientmi a nahadzovanie brigád do systému. Ak chce klient, aby ste si priniesli na brigádu potvrdenie od lekára, že môžete vykonávať napríklad stavebné práce, tak Fifo je ten, kto nám to oznámi.

Niekedy sa pýtate, ako je možné, že vždy keď sa snažíte k nám dovolať, tak máme obsadené. Nakoľko Vás volá viacero naraz, nedá sa dvihnúť telefón všetkým. Ale nebojte sa, my vždy zavoláme všetkým naspäť 🙂

Radi odpovieme na všetky otázky alebo si len pokecáme! 🙂

Nika Poláková