Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

ROZVRH

Ahoj moji zlatí študenti! Pomaly začína letný semester a Vám stredoškolákom druhý polrok. Všetko to v podstate znamená, že máte nový rozvrh a nie už každý deň voľno.

V tomto blogu by chcela našich brigádnikov poprosiť o posunutie informácie týkajúcich sa Vašich nových rozvrhov. Môžete ich  nadiktovať  telefonicky alebo prísť osobne k nám do kancelárie. Ak Vám vyhovuje skôr písomná forma, stačí ak nám napíšete, či do e-mailu alebo v messengeri. Škoda, že fax nám už nefunguje ☹

via GIPHY

Otázka prečo je pre nás dôležité vedieť kedy sa Vám dá pracovať?

1. Nebudeme ti stále volať, či sa ti dá zajtra brigádovať.

Ak nám upresníš všetky dni a časy, kedy sa ti dá pracovať, tak uľahčíš život sebe aj nám. Nebudeme ti stále volať, kedy más voľný čas a kedy sa ti dá pracovať. Ty nám, tak isto nemusíš každý týždeň oznamovať, že napríklad v stredu sa ti nedá, lebo máš každú stredu si celý deň v škole. Budeme ti volať len vtedy, keď budeme vedieť, že počas nasledujúceho dňa más voľno a my budeme mať pre teba vhodnú brigádnickú ponuku.

via GIPHY

2. Vieme ti prispôsobiť brigádu.

Ak más napríklad voľné len doobedie alebo poobedie, tak vieme ti pozrieť brigádu len v tom čase v akom más voľno. Poprípade vieme prispôsobiť čas priamo na brigáde na ktorú by si veľmi chcel ísť. Každý voľný čas vieš využiť efektívne a Ty si môžeš zarobiť peniažky napríklad na letnú dovolenku.

3. Nemusíš odpracovať 8 hodinovú smenu.

Ak más voľno počas dňa len 4 alebo viac hodín, tak to vieme tiež využiť a nájdeme ti nejakú prácu. Len k tomu, aby sme vedeli, že kto ako môže pracovať potrebujeme Váš rozvrh voľného času.

via GIPHY

4. Ak sa ti náhodou uvoľní nejaký deň.

Keď nastane neočakávaná situácia, že sa ti uvoľní nejaký deň, tak nás neváhaj kontaktovať a pozrieme ti nejakú brigádu.

via GIPHY

Telefonicky nás môžete kontaktovať na všetky telefónne čísla klientskeho servisu, posielať e-maily na e-mailovú bratislava@pjservis.sk. Alebo Vaše rozvrhy môžete poslať na náš messenger Junglee poprípade nás môžete navštíviť osobne v našej kancelárií na Starých Gruntoch 36 v Mlynskej doline na Átriakoch blok L.

Teším sa našu spoluprácu v letnom semestri a druhom polroku stredoškolákov. A prajem každému veľa úspechov v škole a samozrejme veľa zarobených peňiažkov vďaka brigádam.

Nika Poláková