Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Rok 2020 v Junglee

Ahojte priatelia! Už o pár hodín tu máme nový rok a tento starý – 2020 sa (chvalabohu) skončí. Určite každý z Vás aktuálne sumarizuje svoj rok 2020, aj keď na uplynulom roku nie je zrejme čo pozitívne sumarizovať.  Nebudeme však hneď na začiatku blogu zúfať, hlavne ostať pozitívny. Alebo nie?

Pripravili sme si preto pre Vás tento nový blog, kde sumarizujeme ten náš rok 2020.

  1. Junglee lyžovačka

Hneď na začiatku roka v januári sme sa zaslúžene po celom roku 2019 celý tím Junglee vybrali na každoročnú lyžovačku. Vtedy sme ešte nevedeli, čo nás za 2 mesiace čaká, a tak sme si takto veselo sedeli v januári na Chopku netušiac že o pár mesiacov budeme musieť byť v rúškach a testovaní.

  1. COVID 19, aka homeoffice

Tak isto ako aj mnohých z Vás, aj nás COVID zasiahol v plnej miere čo sa týka pracovného prostredia. V marci sme museli žiaľ aj my na celé 2 mesiace zavrieť naše kancelárie vzhľadom na vtedajšiu situáciu a tak sme Vám počas tohto obdobia boli k dispozícií z pohodlia našich domovov.

  1. Konferencia

V júni sa vtedajšia situácia ukľudnila a tak sa nám podarilo zorganizovať našu už v poradí druhú Junglee konferenciu, ktorá vypálila na výbornú!

  1. Noví členovia Junglee tímu

Počas roka 2020 sa Junglee tím zjavne pomenil, veľa našich starších pracovníkov išlo ďalej naberať skúsenosti inde, veľa mladších sme v Junglee tíme privítali. V nedávnom blogu sme Vám predstavili naše nové kolegynky, tak ak ste zvedaví, neváhajte si ho prečítať.

  1. Prerábanie kancelárií

Čas zatvorených kancelárií sme však využili prospešne! Konečne bol priestor a čas prerobiť kanceláriu prvého kontaktu a tak isto aj ostatné naše kancelárie. Všetko zlé je na niečo dobré.

  1. Noví klienti

V roku 2020 sme začali spolupracovať taktiež s viacerými novými klientami a rozšírili tak ponuku brigád o nové možnosti a ponuky pre Vás. Spoluprácu sme nadviazali s novým známym obchodným reťazcom, kde ste mali možnosť pracovať na pozícií pokladník, dokladač či predajca pyrotechniky. Naša ponuka sa rozšírila aj o klienta Boltfood, ktorú ste si veľmi obľúbili, nakoľko ste sami sebe pánom svojho času. Pribudlo ďalších mnoho ponúk pre Vás a v roku 2021 sa môžete opäť tešiť novým spoluprácam.

  1. Trvalý pracovný pomer

Rok 2020 bol v Junglee v tomto smere prevratným, začali sme totiž poskytovať aj brigády na zmluvu o trvalom pracovnom pomere. Ak máte záujem, kontaktujte nás.

Vianočná súťaž

Ako by sme mohli ukončiť rok 2020 bez vianočnej Junglee súťaže? Rozdávame darčeky pre najaktívnejších brigádnikov! Vyhodnotenie súťaže prebehne čoskoro, sleduj našu facebookovú fanpage! Viac info sa dozvieš na: https://junglee.sk/darceky-pre-brigadnikov/

V mene celého Junglee tímu Vám chcem, milí priatelia popriať všetko dobré v novom roku 2021 a nech je lepší, ako ten pred tým. Počujeme a vidíme sa opäť v januári!

Pauli