Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Prehľad týždenných miezd

Ahojte všetci,

 

Vítam Vás v ďalšom našom blogu. Tentokrát sa Vám posnažím vysvetliť prehľad týždenných miezd, ktorý Vám bude zasielaný na Váš e-mail v excel súbore.

 

Častokrát nás kontaktujete ohľadom Vašej týždennej mzdy s otázkou za ktoré dni Vám bola mzda vyplatená. Prostredníctvom Excel súboru sme sa snažili Vám vyjsť v ústrety, aby pre Vás bola Vaša týždenná mzda prehľadnejšia a zrozumiteľnejšia. Viete o tom, že v našej spoločnosti je vyplácanie mzdy založené na týždennom vyplácaní. Avšak táto skutočnosť je za určitých podmienok. Dôležité je  aby nám bol zaslaný dodací list za dni, ktoré ste odpracovali do termínu 10:00 pondelok. Pri niektorých brigádach nám ho môžete zaslať na e-mail aj vy, ale vo väčšine prípadov Vašu dochádzku zasiela spoločnosť v ktorej ste boli na brigáde. Ak dodací list obdržíme do 10:00 pondelka, mzda Vám je vyplácaná v najbližšiu stredu. Ak však príde dodací list po 10:00, mzda Vám bude vyplatená až nasledovný týždeň v stredu.

 

Ale poďme si teraz vysvetliť Excel s týždennou mzdou, ktorý sa začne posielať od prvej septembrovej výplaty (výplatný termín 8. septembra). Spomínaný Excel Vám bude zaslaný na Váš e-mail, každý týždeň kedy budete mať vyplatenú mzdu.

 

Ako údaje bude obsahovať spomínaný Excel prehľadu týždenných miezd?

V excelovskej tabuľke budete mať uvedené nasledovné informácie:

  1. Termín vyplatenia mzdy.
  2. Mesiac za ktorý Vám bude vyplatená mzda.
  3. Hrubá mzda, výška týždenného odvodu a dane.
  4. Cestovné v prípade, že ste na niektorej z brigád boli dohodnutý ako vodič.
  5. Zrážky, exekúcie.
  6. Celková mzda, ktorá Vám bude vyplatená na účet.
  7. Podrobný rozpis jednotlivých dní za ktoré Vám bude vyplatená týždenná mzda – dátum brigády, počet odpracovaných hodín, celková mzda za brigádu.

 

Vzorovú tabuľku spomínanej excelovskej tabuľky môžete vidieť aj na obrázku.

Veríme, že spomínaný prehľad týždennej mzdy Vám uľahčí mať lepší prehľad vo Vašej týždennej mzde. Budete vedieť za ktoré dni a aký počet odpracovaných hodín ste obdržali týždennú mzdu.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. Môžete nás kontaktovať telefonicky, prostredníctvom e-mailu, poprípade navštíviť nás osobne v našej kancelárii na Starých Gruntoch.

 

Prajem Vám každému pekný zvyšok týždňa.

 

Nika