Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Predstavenie nováčikov

Ahojte všetci,

Tento blog sa bude týkať predstavenia nováčikov nášho Junglee tímu. Medzi nich patrí Alexia, Vanda, Miška a Ernest. Ale poďme si ich postupne predstaviť.

Alexia pochádza z podtatranského mesta Kežmarku. Je študentkou netradičného východnoázijského štúdia zameraného na čínsky jazyk a čínsku kultúru, ktorú študuje na Univerzite Komenského. O P.J. Servise sa dozvedela od spolužiačky, ktorá cez našu spoločnosť taktiež pracuje. Najskôr šla na brigádu do spoločnosti Dedoles a už o necelé o 2 mesiace začala pracovať na klientskom oddelení v P.J. Servise.

Na otázku, aký bol pohovor a následné školiaci proces Alexia odpovedala: ,,Pohovor bol príjemný, všetko mi bolo zrozumiteľne vysvetlené. Školenie tiež prebiehalo dobre, kolegovia, ktorí nás zaúčali boli veľmi ochotní a milí. Na začiatku mi síce všetko prišlo zložité, no to sa mi len zdalo, práca nie je ťažká a baví ma. Počas home office som pomáhala administratívnemu oddeleniu s registračnými formulármi. Myslím, že to bola veľmi dobrá skúsenosť, nakoľko som bola denne v kontakte s databázou a pojmami, ktoré sú pre prácu v P.J. Servise nevyhnutné.“

Ďalším nováčikom je usmievavá Vanda, ktorá pochádza z Bánoviec nad Bebravou a študuje v Trnave masmediálnu komunikáciu. Vanda rovnako ako aj veľa našich brigádnikov reagovala na brigádu v obchodnom reťazci Billa, na základe čoho sme ju kontaktovali a zaslali jej registračné formuláre. Následne začala chodiť cez našu spoločnosť na brigády, pritom osobne nikdy nebola v našej kancelárií.  Brigádovala  asi dva roky,  potom jej prišiel e-mail, že hľadáme nových kolegov do P.J. Servisu, tak zavolala, šla na pohovor a stala sa jednou z nás.

Aký dojem má na Vandu nová práca? ,,Pohovor bol super. Mala som čajík zadarmo a v podstate všetko čo mi bolo na pohovore povedané bola aj pravda. Školenie bolo tiež super, pekne pomaličky ste sa nám každému venovali a vysvetlili všetko, čo sme potrebovali k práci na klientskom centre. Počas home officu som kreslila obrázky, ktoré boli zverejnené na facebookej stránke Junglee.“

Našou novou kolegyňou je aj východniarka Miška, ktorá študuje Aplikovanú ekonomiku na Fakulte sociálnych a ekonomických vied na Univerzite Komenského. Počas obdobia, kedy sme mali home – office nám Miška pomáhala so spracovaním reakcií na internetových portáloch.

Ako sa vlastne Miška dozvedela o P.J. Servise? ,,O P.J. Servise som sa dozvedela od spolubývajúcej, ktorá cez našu pracovnú agentúru brigádovala  a tak som s ňou začala aj ja. Neskôr mi prišiel email s ponukou stať sa členkou klientskeho centra priamo v P.J. Servise, ale popravde som naň neodpovedala. No raz som volala s niekým z agentúry a znovu mi bola spomenutá táto ponuka. Zaujala ma, ale keďže som sa v ten deň nachádzala ešte doma v Košiciach, vycestovala som do Bratislavy až nasledujúci deň a šla na pohovor.“

 

Aby som nezabudla aj na Ernesta, ktorý pochádza zo Senca študuje Teóriu digitálnych hier na Fakulte masmediálnej komunikácie v Trnave. Taktiež predtým ako sa stal našim kolegom chodil na brigády prostredníctvom našej agentúry, konkrétne vykonával administratívne práce pre spoločnosť Nay, s.r.o. Následne reagoval na to, že hľadáme kolegov k nám do agentúry a tak sa jedným z nich aj stal.

 

Všetci nováčikovia mali niekoľko školení, kde im bolo všetko vysvetlené, aby mali reálnu predstavu o tom ako bude ich pozícia v pracovnej agentúre P.J. Servise vyzerať. Boli dokonca preskúšavaní, mali test, dokonca aj hranú registráciu.

S každým z nich sa môžete stretnúť v našej kancelárií. Tak sa pokojne zastavte po brigádu, poprípade len tak pokecať.

 

Nika