Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Predstavenie nováčikov vol. 4

Dobrý deň alebo dobrý večer všetci!

Ako už u nás býva dobrým zvykom, vždy po nejakom čase predstavujeme nových kolegov, ktorí sa k nám medzičasom stihli pridať. Dnes tomu nebude inak. Za posledné obdobie sme sa rozrástli o šesť nových kolegov. Julka, Veronika, Vanes, Nika, Viktória a ukončíme to našim Jančim. Tak poďme pekne po jednom!

Júlia

Júlia pochádza zo Starej Ľubovne. Je ešte študentkou, na univerzite Komenského študuje stredoeurópske štúdiá (teda poľský jazyk). Miluje cestovanie a spoznávanie nových ľudí.

Brigádovala cez nás v sklade, kde sa balili perá do krabičiek. Potom však pracovať prestala a odišla za prácou do zahraničia.

„Bola som v zahraničí, kde mi nevyšla plánovaná práca a bola som zúfalá. No prišiel mi email od PJ Servisu s ponukou brigády. Tak som zavolala a pozvali ma na pohovor.“

Na školení nebola sama. V čase kedy Júlia začínala, nastúpila ešte aj naša kolegyňa Vanesa.

„Popravde, vôbec som ju tam nečakala, avšak hneď sme si sadli, možno aj vďaka tomu, že obe pochádzame zo šaleného východu. Školenie bolo naozaj profesionálne, tak si myslím, že lepší vstup do PJ Servisu som nemohla mať.“

Vanesa

Vanesa, ako už avizovala Júlia, pochádza taktiež z východného Slovenska, konkrétne z malého mestečka Lipany. Študuje právo, momentálne je v druhom ročníku. K jej záľubám patrí na prvé miesto hra na klavíri, hneď potom prechádzky v prírode, vďaka ktorým sa vyventiluje zo školy.

O našej spoločnosti sa dozvedela od známych práve v čase, keď sme hľadali nových kolegov do kancelárie. Vanesa teda cez nás nebrigádovala, ale rovno u nás začala pracovať. S počiatku si myslela, že sa jedná len o letnú brigádu, avšak na základe obojstrannej spokojnosti zostala aj po lete.

„Či už školenie, tak aj nasledujúce týždne mi pomohli zlepšiť komunikáciu a vystupovanie pred cudzími ľuďmi, taktiež mi dali istú dávku zodpovednosti. Práca ma baví najmä preto, že každý deň prináša nové úlohy, ktoré vieme v tíme ľahko zvládnuť. V kancelárii vládne priateľská atmosféra, vďaka ktorej tam všetci veľmi radi chodíme.“

Viktória

Vika býva v Pezinku a študuje na ekonomickej univerzite v odbore ľudských zdrojov a sociálneho manažmentu. Najradšej trávi čas s rodinou, bratmi a priateľom. Ak je vonku pekne a teplo, rada chodí na prechádzky a turistiky. Čas si nájde aj na pečenie.

Vika sa o nás dozvedela v čase, keď ešte navštevovala strednú školu. Jej spolužiačky cez nás chodili brigádovať, a tak sa prišla zaregistrovať aj ona. Odvtedy si cez nás vyskúšala prácu vo viacerých odvetviach a po takmer piatich rokoch prišla medzi nás. Pohovorom úspešne prešla, a tak sa začalo školiť.

„Prvý týždeň sme mali školenie, kde sa nám venovalo vedenie aj samotný pracovníci, teda naši kolegovia. Bolo to super, pretože sme ich stihli spoznať a zaradiť sa do kolektívu, ktorý tu je dosť podstatný. Na školení sme sa naučili veľa o pracovných záväzkoch, zmluvách a postupoch, ktoré pri práci musíme vedieť. Popri teórii sme sa naučili nepozerať len na seba, ale hrať na jednom ihrisku spolu a za každého.“

Veronika

Veronika pochádza z Modry, má 25 rokov. Vyštudovala reštaurovanie výtvarných diel vyhotovených na papierovej podložke na VŠVU. Medzi jej najväčšie záľuby patrí rozhodovanie florbalu, pôsobí aj v jeho Slovenskom zväze, kde vzdeláva rozhodcov na celom Slovensku.

Veronika cez nás taktiež brigádovala v obchode so športovými potrebami. Potom jej, podobne ako aj jej kolegyniam prišiel email na ktorý zareagovala a dohodla si pohovor.

„Školenia boli super, naučila som sa množstvo nových vecí, hlavne čo sa pracovnoprávnych vzťahov týka.“

Nikoletta

Nikoleta pochádza z Ukrajiny. Bratislava však nebola prvé slovenské mesto, ktoré navštívila. Najskôr študovala bakalársky stupeň v Košiciach, vyštudovala riadenie leteckej dopravy. Momentálne študuje na univerzite Komenského marketing. Medzi jej záľuby patrí cestovanie, spoznávanie nových ľudí, ich kultúr a jedál. Taktiež sa rada bicykluje a keď potrebuje oddych, číta knihy.

„O PJ Servise som sa dozvedela na majstrovstvách hokeja v roku 2019, kde mali brigádu. Po presťahovaní sa do Bratislavy som sa prišla zaregistrovať. Pracovala som cez nás 3,5 mesiaca, moja prvá brigáda bola evidencia počtu zákazníkov na predajni.“

Pozvánku na pohovor dostala, keď bola u nás osobne v kancelárii. Na pohovore jej boli vysvetlené povinnosti a to ako funguje spoločnosť. Taktiež sa dozvedela aj niečo o kolektíve.

„Práca sa mi páči, máme aj super kolektív mladých ľudí.“

Ján

Posledný je náš Janči, ktorý zastupuje mužskú časť kolektívu. Pochádza priamo z Bratislavy, kde aj študuje, konkrétne marketingovú komunikáciu. Rád číta knihy a v poslednej dobe začal cvičiť jogu.

Janči cez nás pár krát brigádoval a tak sme ho kontaktovali mailom, na ktorý zareagoval.
„Pohovor bol super, všetko mi bolo jasne vysvetlené a cítil som sa príjemne. Školenie bolo detailné a naučil som sa veľa nového, avšak beriem to tak, že sa učím každý deň.“