Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Predstavenie nováčikov vol. 3

Čaute kamoši!

Po nejakej dobe sme sa opäť rozhodli rozšíriť náš Junglee tím. Keďže vy, ako naši brigádnici ste s nami v kontakte takmer na dennej báze, považujeme za milú povinnosť predstaviť vám nové posily. Do Junglee rodiny pribudli štyria kolegovia, konkrétne Adriána, Romana, Karolína a Vasyl. Postupne si ich predstavíme.

Adriána k nám prišla zo Záhoria. Vyštudovala masmediálnu komunikáciu, avšak od septembra sa rozhodla pokračovať na marketingu. Okrem práce u nás sa venuje aj foteniu a spravovaniu sociálnych sietí. Zo všetkého najviac však miluje cestovanie, zbieranie zážitkov a dobrodružstiev.

Ako aj mnoho ostatných kolegov, tak aj Adriána začala cez našu agentúru najskôr brigádovať. Pracovala cez nás neuveriteľné 4 roky, začala ešte niekedy v roku 2017. Vyskúšala veľké množstvo brigád od administratívnych až po dokladanie tovaru. Keď jej od nás prišiel mail s ponukou práce neváhala a hneď prišla na pohovor, pretože ju vždy zaujímalo, ako to vyzerá na druhej strane telefónu.

Ako prebiehalo školenie? Čo nové si sa naučila?

„Školenie sme mali viacero dní. Na každom školení nám všetko pekne vysvetlili, aby sme nemali z ničoho stres. Dnes tu už sedím tri mesiace a pevne verím, že to tu takto zvládnem aj ďalších 10 rokov😄 Za tú dobu som sa naučila byť na ľudí ráznejšia a nedať sa hneď odbiť pri prvom NIE. Samozrejme sa mám ešte veľa čo učiť, ale všetko chce svoj čas.“

 

Romana pochádza z Handlovej. Študuje psychológiu, konkrétne sa zameriava na pracovnú a poradenskú. Vo voľnom čase rada behá a bicykluje, no keď si chce oddýchnuť číta knihy alebo sa venuje štúdiu.

Dozvedela sa o nás počas lockdownu v snahe nájsť si brigádu, pretože predtým pracovala v oblasti gastronómie. Zaregistrovala sa u nás, išla na pár brigád a v priebehu mesiaca dostala ponuku na internú prácu priamo u nás v agentúre.

Ako prebiehal pohovor a následné školenie?

„Pohovor som absolvovala s manažérom, ktorý mi vysvetlil celý proces ako práca prebieha, aký kolektív tvoria kolegovia, aké sú očakávania na mňa ako budúceho zamestnanca a zároveň aké benefity ma budú čakať. Školenie bolo dôsledné rozdelené na každý deň, pričom ma okrem konateľov firmy školili aj samotní zamestnanci, seniorsky dlhšie pôsobiaci vo firme, ktorí nás oboznámili s celkovým fungovaním a priebehom samotnej práce. Práca je vysoko dynamická, každý deň je výzva, ktorú si celý tím dáva za úlohu splniť, aby sa mohol s dobrým pocitom odobrať domov.“

 

Karolína pochádza z Piešťan. Už od malička rada spieva. Venuje sa rôznym hudobným štýlom – pop, rock, country, folk, funk… Aktuálne je v treťom ročníku štúdia hudby a spevu v Londýne. Taktiež rada pláva, lyžuje a varí.

Dozvedela sa od nás od svojich spolubývajúcich na internáte ešte v čase, keď študovala v Bratislave. Spolubývajúce boli spokojné a tak jej odporučili, aby sa aj ona u nás zaregistrovala. Bola na pár brigádach, no potom odišla študovať do zahraničia. Počas pandémia však bola donútená vrátiť sa opäť na Slovensko.

 

Ako si sa k nám dostala? Stihla si sa niečo nové naučiť?

 

„Ako bývalej brigádničke mi chodili e-maily o nových ponukách a na jednu z nich som klikla. Do niekoľkých minút som volala manažérovi s tým, že ma záujem prísť na pohovor, pretože ma zaujala ich ponuka pracovať v tíme ľudí, ktorí pomáhajú druhým nájsť si brigády. Školenie bolo zaujímavé, konečne som sa naučila veci, v ktorých som bola doteraz nováčik ako mzdy dane, odvody..“

 

Vasyl, ako aj prezrádza jeho meno, pochádza z Ukrajiny. Konkrétne z mesta Mukačevo, ktoré sa nachádza na Podkarpatskej Rusi. Na Slovensko prišiel pred štyrmi rokmi. Najskôr študoval tri roky v Košiciach na ekonomickej fakulte. Následne sa presťahoval do Bratislavy kde momentálne študuje všeobecný manažment.  K jeho záľubám patrí najmä futbal, ktorý kedysi aktívne hrával. Okrem práce u nás pomáha aj ostatným ukrajinským študentom a to tak, že pre nich vybavuje rôzne doklady na stredné či vysoké školy.

Dozvedel sa o nás tak, že ako takmer každý začínajúci študent začal bývať na internáte v Mlynskej doline kde btw sídlime. Videl naše billboardy a tak sa prišiel zaregistrovať. Vyskúšal kadejaké brigády. Podobne ako ostatným, aj Vasylovi prišiel mail, na ktorý hneď zareagoval.

Pracuješ u nás už takmer tri mesiace. Aký je tvoj dojem z práce? Naučil si sa niečo nové?

„Priateľská atmosféra, hneď som pochopil ako to vo firme funguje, každý si s každým tyká. Na školení som sa naučil nové veci ohľadom dohôd, čo pre mňa bolo veľmi zaujímavé, keďže som niečo podobné vyštudoval v Košiciach a o tieto veci sa zaujímam. Všetko mi bolo v poriadku vysvetlené. Mne sa tu strašne páči a dúfam, že v tejto práci zostanem ešte niekoľko rokov.“