Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

PREČO SI V JÚLI NEMAL BRIGÁDU?

Ahojte, jungleeci! Keďže máme oficiálne prvú polovicu leta za sebou a nášmu mladému dynamickému kolektívu záleží na vašom názore, rozhodli sme sa dnešný blog venovať najčastejšie kladenej otázke za posledných pár týždňov – Prečo nemáte žiadne brigády?

via GIPHY

Celkový problém nie je v tom, že by sme mali málo ponúk, práve naopak, v lete je naša ponuka oveľa väčšia, avšak treba zobrať do úvahy aj dopyt po brigádach, ktorý ju práve v letnom období mnohonásobne prevyšuje. Prečo je to tak? No práve kvôli prázdninám, dovolenkám, voľnu, kedy má záujem brigádovať omnoho viac ľudí ako napr. cez školský rok. Hoci by sme najradšej ponúkli brigádu vám všetkým, verte nám, aj my v agentúre sme oklieštení počtom našich objednávok, preto nie je možné vyjsť zakaždým každému jednému z vás v ústrety.

via GIPHY

Ďalším kameňom úrazu sú aj špecifické požiadavky na brigády. Keď ti totižto ponúkneme dokladanie tovaru, ale tvojím dream jobom je brigáda v stánku so zmrzlinou, ktorú k dispozícii vôbec nemáme ( a ani sme nikdy nemali ), bohužiaľ nevieme vyhovieť tvojej požiadavke, iba ti ponúknuť iné alternatívy, ktoré máš možnosť ty sám starostlivo zvážiť a prehodnotiť. Ak sa rozhodneš neprijať ani jednu z nich a napriek tomu si nespokojný, hoci nás to mrzí, ale nevieme ti inak pomôcť. Je to vlastne veľmi podobné, ako keď ideš do obchodu kúpiť banány. Keď ich raz nemajú v regáloch, tak ich tam proste nekúpiš.

via GIPHY

Na druhej strane, ak nemáš problém s lokalitou, máš oveľa väčšie možnosti. Samozrejme, nemyslíme, aby si z Košíc chodil brigádovať do Bratislavy, ale veľakrát možno nemáme brigádu v mieste tvojho bydliska, avšak o 20-30 km ďalej už áno. Zober si takú Bratislavu, do polhodinky máš Trnavu, Senec alebo Šamorín. Alebo Trenčín a Nové Mesto nad Váhom? Pokiaľ si študent, vlaky máš zadarmo a nie je práve leto ideálnym časom na spoznávanie nových miest?

via GIPHY

A na záver, nezúfaj, ak sa ti v júli neušla brigáda, nemusíš hneď hádzať flintu do žita. August je predsa každý rok iný. Tí ,,prepracovaní“ si robia voľno na cestovanie/dovolenky/festivaly a tak aj viac ponúk zostáva neobsadených a čaká na svojho nového brigádnika. Snáď už len dodám, že na našom webe nájdeš naše kontakty a ak sa náhodou hanbíš zodvihnúť telefón, kľudne nás môžeš kontaktovať aj na facebooku.

Tešíme sa na vás!

Monika Macaláková