Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Prečo sa stať súčasťou Junglee?

Ahojte priatelia! Opäť hľadáme do nášho Junglee tímu nové posily. Nie, že by sme teraz neboli dostatočne úžasní, no sme presvedčení, že budeme viac úžasní s TEBOU! V novom blogu som sa preto rozhodla zhrnúť pár bodov, prečo sa v Junglee pracovať jednoducho OPLA! Je to práca ako každá iná, no zároveň je to práca ako žiadna iná. Toto sú hlavné dôvody, prečo by si sa mal stať našou súčasťou.

 

1. MLADÝ A DYNAMICKÝ KOLEKTÍV

Ako isto vieš, keď s nami telefonuješ, poprípade sleduješ naše sociálne siete kolektív Junglee tvoria prevažne mladí ľudia vo veku od 22 do 26 rokov. Preto si asi vieš predstaviť, ako vyzerá náš bežný deň v práci. Plníme si svoje pracovné povinnosti, občas príde nejaký ten záchvat smiechu, či turnaj v šípkach. Keď sa dosmejeme opäť si plníme svoje pracovné povinnosti. V práci sa zaručene nudiť nebudeš. Aj keď, uznávam,  na tejto fotke veľmi mlado nevyzeráme.

2. FLEXIBILNÝ PRACOVNÝ ČAS

Veľa z nás sú študenti vysokých škôl (áno, ja už dávno nie, iba som chcela nachvíľu omladnúť). Preto v Junglee ponúkame flexibilný pracovný čas. Pracovať môžeš v podstate kedy chceš! Svoj pracovný čas si môžeš prispôsobiť podľa svojho rozvrhu, či iných aktivít. Stačí, aby si vedel odpracovať 18 hodín týždenne a si v cajku! Môžeš tiež pracovať z domu, z pohodlia obývačky a v papučkách, stačí ti iba notebook, telefón a pripojenie na internet.

3. RASTÚCE MZDOVÉ OHODNOTENIE A KVARTÁLNE ODMENY

Ďalšou výhodou práce v Junglee je neustále rastúca hodinová mzda. Je iba na tebe, ako rýchlo a do akej výšky tvoja hodinovka narastie. Šikovných a zodpovedných kolegov si v Junglee veľmi vážime a vieme ich patrične ohodnotiť. Takže ak si šikovný, pozitívny a máš veľké ústa u nás sa môžeš vypracovať. Každé tri mesiace tiež budeš dostávať kvartálne finančné odmeny, opäť na základe tvojej šikovnosti.

4. PRAVIDELNÉ TEAMBUILDINGY

A teraz dámy a páni prichádza „hajlajt“ tohto blogu. Toto je totiž jedna z najlepších súčastí Junglee a vec, ktorú ja osobne tu okrem kolektívu milujem najviac. Mávame totiž pravidelné, a prezradím vám tajomstvo, veľmi divoké teambuildingy. Pravidelne chodíme na wellness víkend kde vedecky dokazujeme, že do vírivky sa dokáže zmestiť aj 10 ľudí naraz. Radi tiež ochutnávame víno  vo vínnych pivničkách na Morave, strieľame sa na laser game, či podávame lyžiarske výkony  hodné Petry Vlhovej v Jasnej, alebo iba tak vychillujeme na chate.

5. MOŽNOSŤ SEBAREALIZÁCIE

V Junglee dávame priestor a možnosť každému talentu. Ak máš nápady, aj keď tie najviac šialené tak si ťa radi vypočujeme na pravidelných spoločných marketingových poradách, kde spoločne vymýšľame nové nápady a marketingové aktivity. Ak rád píšeš blogy, môžeš tiež písať pravidelne blogy na ľubovoľné témy, napríklad ako píšem ja teraz. Môžeš sa tiež zúčastňovať na rôznych konferenciách a akciách a nachvíľku tak ujsť z officu.

Môžem povedať za seba, v Junglee sa naučíš nespočetné množstvo nových vecí. Naučíš sa komunikovať na úrovni, a zistíš, že po čase ťa nič len tak nevytočí. Nájdeš si tu veľa kamošov a naberieš veľa nových zážitkov. To ti garantujem!

Takže ak si komunikatívny, dôsledný, sebavedomý a predovšetkým tímový hráč? Tak hľadáme práve TEBA! Neváhaj a ozvi sa nám čo najskôr! 🙂

Pauli