Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

*Prečo brigádovať v Junglee?

Život študenta nie je ľahký. Okrem toho, že musíš chodiť do školy a absolvovať nudné prednášky, učiť sa a vypracovávať zadania musíš aj niečo jesť, musíš niekde bývať a raz za čas (každý deň) vyvetrať hlavu v bare alebo kaviarni. Ale kde na to všetko zobrať peniaze? U nás v JUNGLEE ti ponúkame možnosť zarobiť si a získať skvelú brigádu. A najlepšie na tom je, že to má množstvo výhod. Vitaj pri ďalšom blogu.

via GIPHY

Občas je náročné skĺbiť prácu so školou. U nás si môžeš vybrať kedy, kde a čo budeš robiť. Vždy sa ti budeme snažiť maximálne vyhovieť. Ponúkame brigády pre tých, ktorí si chcú zamakať a vypnúť a aj pre tých, ktorých baví sedenie v kancelárii alebo práca s ľuďmi. Okrem toho nemusíš čakať mesiac, kým ti pípnu peniaze na účet. Vyplácame týždenne! Peniažky posielame vždy v stredu prevodom na účet.

via GIPHY

Získaj skúsenosti zo všetkých oblastí. Aj vďaka nám môžeš získať predstavu ako to funguje vo veľkých nadnárodných firmách ale aj v malých rodinných podnikoch. Veľakrát sa dostaneš na miesta, kam sa bežný človek nedostane a môžeš sa stretnúť so zaujímavými ľuďmi. Ak si jednu z našich brigád zamiluješ, môže sa z nej stať tvoja dlhodobá brigáda. Ak si aj po čase nenájdeš brigádu podľa tvojich snov, nezúfaj. Každá karta má dve strany. Pozitívne na tom je, že získaš skúsenosti a zlepšíš svoj skill v rôznych prácach. To tvoj budúci zamestnávateľ určite ocení.

via GIPHY

Na brigádu sa prihlásiš telefonicky. Jediné, čo treba spraviť je prísť ku nám do kancelárie a podpísať si dohodu. Následne komunikujeme najmä telefonicky. Brigádu si tak vieš zabezpečiť z pohodlia domova. Nemusíš sa báť, že na brigádu zabudneš. Vždy ti deň pred brigádou príde SMS a taktiež aj e-mail so všetkymi potrebnými informáciami o brigáde.

Tak čo? Ešte stále u nás nie si zaregistrovaný? Príď k nám a získaj brigádu tebe ušitú na mieru. Tešíme sa na teba J

 

Dominika