Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

OPEN SEMESTER PÁRTY

TIPY A TRIKY AKO TO ZVLÁDNUŤ

Je to tu! Semester sa začal, pre niekoho vďakabohu pre iných žiaľbohu. Ak už si prvák alebo piatak a aspoň trochu rád sa socializuješ, tak najlepšia možnosť ako začať semester je ísť na open semester párty. Či zorganizuješ krúžkovicu alebo pôjdeš von len so známymi, určite ti nemôže ujsť táto udalosť. V najbližších dňoch ťa čakajú otváračky semestrov po celom Slovensku, tak napr. zajtra v BA v klube Unique, Kings a jedna špeciálna na Plťke na Dunaji. V tomto blogu ti poradím zopár tipov, trikov a rád ako to prežiť bez ujmy.

1. Plná peňaženka

Dal si na naše slová v predchádzajúcich blogoch, prípadne si si pozrel naše videá na FB alebo Instagrame? Je super, že si sa pripravil na začiatok semestra a zarobil si si lóve, lenže otváračka vie byť zradná a preto si dobre nastav budget, aby si potom nebol prekvapený, že ju máš opäť prázdnu.

via GIPHY

2. WARM UP s kamošmi

Pred každou party sa treba poriadne pripraviť a je na tebe akú formu zvolíš. Buď zorganizuješ krúžkovicu, izbovicu, chodbovicu, alebo len sa stretneš s kamošmi niekde v meste alebo pri Dunaji, ale je dôležité, aby si správne naladil pred párty ako sa patrí.

via GIPHY

3. Prvý panák

Ak si ma poslúchol a podujal si niečo zorganizovať, tak palec hore. Chceš si vypiť pred párty a chceš ušetriť? Potom je tu pre teba viacero možností. V prípade, že budete v meste existuje viacero podnikov, kde nalievajú lacno aj drahší alkohol. V BA na Obchodnej napr. podniky Baron alebo Štartér (nie, nie je to reklama :D). V prípade, že budeš na intráku alebo na byte a chceš si dopriať drahší alkohol za menej peňazí, tak čekni na nete predajcov akoholu, ktorí predávajú za veľkoobchodné ceny a vieš ušetriť minimálne tretinu. Ak už máš kúpený alebo objednaný „prvý“, tak nazdravie!

via GIPHY

4. Cesta na party

Pokiaľ nebývaš na intráku, ktorý leží v blízkosti klubu kam sa chystáš, tak musíš použiť MHDčku alebo taxík. V Bratislave existujú aj alternatívne služby ako UBER, TAXIFY, preto je len na tebe akú dopravu zvolíš. Dôležité je, aby si tú cestu zvládol!

via GIPHY

5. Party man

Aj ty patríš k ľuďom, ktorí neprišli na párty len na bar, ale aj si ju užiť? Potom si party man, ktorý rozbíja jednu párty za druhou. Užiť párty si vieš len ty a preto daj do toho všetko a ak máš chuť to odpáliť najviac, tak choď pod stage alebo DJa, kde to najviac žije a snáď zbalíš nejakú tú babu tvojimi TOP tanečnými pohybmi.

via GIPHY

6. HANBA

Si na párty a užívaš si ju naplno? Daj si pozor, aby si to neprehnal a nespravil si si hanbu na 3 zimy, lebo ak to preženieš, tak zaručene budeš na fotkách po párty, za ktoré sa budeš určite hanbiť.

via GIPHY

7. Krádež peňaženky

Kámo, ak už máš trochu otupené zmysly, tak si daj pozor na osobné veci, pretože zločin nikdy nespí. Minimalizuj škody tým, že si na párty vezmeš len peniaze, ostatné veci ti netreba a všetko ostatné si vylož. Občiansky si radšej odfoť do telefónu, aby si potom nemal opletačky s vybavovaním nového.

via GIPHY

8. Spánok

Párty sa skončila a ty si K.O.? To je každý, len prosím ťa nezaspi na prvom mieste, ktoré uvidíš, lebo to môže dopadnúť zle a úrazy predsa nechceš.

via GIPHY

9. Ranné stávanie

Pred tým ako pôjdeš na párty, tak si nezabudni nastaviť budík. Po párty ho už nenastavíš a zobudíš sa až na obed. Nastav si ich radšej viac po sebe, aby si nezmeškal ranné cviko, pretože na prvý isto nevstaneš a nechceš si minúť hneď všetky absenčky.

via GIPHY

10. Prázdna peňaženka

Konečne si vstal a ak sa ti nestalo, že si prišiel o peňaženku, tak poväčšine pohľad do nej nie je dobrý. Väčšinou je prázdna. Ak si ma poslúchol na začiatku a nastavil si budget a neminul si všetko čo si mal, tak si v pohode. V opačnom prípade je tu pre teba náš portál junglee.sk, kde si môžeš vybrať s aktuálnej ponuky brigád a vyrovnať tak svoj cash flow!

via GIPHY

Pavol Šponiar