Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Novoročné Predsavzatia

Nový rok, nový ja… Túto vetu sme počuli už snáď miliónkrát. Dajú sa novoročné predsavzatia dodržať? A ktoré sú tie najčastejšie? Všetko sa dozviete v našom novom blogu.

Ahojte kamoši!

Ako už býva zvykom, príchod nového roka častokrát spájame s predsavzatiami o tom, aký by sme chceli byť, alebo čo by sme chceli zmeniť. Vedeli ste, že takmer 70% ľudí si dáva novoročné predsavzatia? Také vysoké percento som nečakala ani ja. Len málokto ich však dokáže dodržať dlhšie ako mesiac.

via GIPHY

Zaujíma Vás, ktoré novoročné predsavzatia si dávajú ľudia najčastejšie? Poďme sa na to pozrieť spoločne!

1.  Schudnúť
Nie je žiadnou novinkou, že počas Vianoc mnohí z nás priberú nejaké to kilečko a preto jedným z najčastejších predsavzatí je práve strata hmotnosti.

via GIPHY

2. Cvičiť
Namiesto toho aby si kupoval permanentky do fitka, si skús nájsť šport, ktorý ťa bude baviť, ako napr. bicyklovanie/plávanie. Uvidíš, že motiváciu budeš mať počas celého roka!

via GIPHY

3. Ušetriť viac peňazí
Väčšina novoročných predsavzatí sa nesie aj v duchu toho, že chceme v nasledujúcom roku ušetriť o čosi viac, než v predošlom. Viem, šetrenie je oveľa jednoduchšie v teoretickej rovine, než v praktickej, ale verte mi, niekedy stačí len nemíňať na zbytočnosti.

via GIPHY

4.  Prestať fajčiť
Od Nového roka už nepijem a nefajčím. Koľkokrát ste už počuli túto vetu? 😀 Pre mnoho fajčiarov je práve nový rok oporným bodom, ktorý potrebujú aby skončili s týmto zlozvykom. Štatistiky však ukazujú, že len 10 % ľudí splní svoje predsavzatie aspoň na šesť mesiacov.

via GIPHY

5.  Naučiť sa cudzí jazyk
Predsavzatie, ktoré sa mi ľúbi asi najviac zo všetkých. Však netreba zabudnúť: Koľko cudzích rečí vieš, toľkokrát si človekom.

via GIPHY

Či už si dávate predsavzatia alebo nie, pamätajte, že dôležité je začať, ale ešte dôležitejšie je vytrvať. Ako sa hovorí, každý Nový rok je jeden malý začiatok a ja Vám prajem, aby ste tento rok odštartovali úspešne a aby Vám rok 2022 priniesol množstvo krásnych chvíľ!

Cynti 😊