Nebuď OVCA

Poznáš ten pocit keď sa večer „zobudíš“ po dni strávenom na Tour de Všetkyepizódyvšetkýchsériivšetkýchseriálov, lebo ti odpadla škola a nevedel si čo s načatým dňom? Všetci ho poznáme a všetci sa samozrejme uchyľujeme k takýmto neinvazívnym a neproduktívnym činnostiam. Stalo sa…

via GIPHY

Ak by si ale chcel najbližšiu voľnú príležitosť využiť a vyplniť čímsi zmyselnejším a (doslova) obohacujúcejším NE-VÁ-HAJ! Neváhaj, dvíhaj mobil a VOLAJ! Ak ťa brzdia pochybnosti typu, že „mám čas len od 8mej do 14tej“ alebo „môžem len po škole“ tak ti znova vravím neváhaj veď 4 hodky sú tiež čas, ktorý zarába penízky.

via GIPHY

A najmä keď sa ti taká „nepríjemnosť“ ako odpadnuté cviká stanú uprostred týždňa. Veď predsa nebuď ovca a rob aj cez týždeň, nie len sobotky, nedeľky keď môžu všetci a všetky parádne brigády sú už vychytané. Utorok, streda, štvrtok zamakáš , cez víkend máš veget a pri akejsi fajnovej kino premiére si len krátko spomenieš „ ako dobre, že som im zavolal do P. J. Servisu, že sa mi zmenil rozvrh, šiel som robic a teraz môžem žic!“.

via GIPHY

Uznávam síce, že niektorí z mojich kolegov majú jasnovidecké schopnosti a čosi v ich podvedomí im šepká „zavolaj tejto slečne, isto chce dnes ísť na brigádu!!!“ no bohužiaľ nie sme všetci obdarení a tvoj telefonát uprostred bezmocného ticha nás výrazne pohladí na duši a teba v peňaženke.

via GIPHY

Dokonca u nás v týchto dňoch prebieha veľká vec okolo rozvrhov a to kampaň „VYMEŇ ROZVRH ZA DARČEK“!!! V krátkosti to znamená, že keď skočíš priamo k nám do kancelárie na prvé v L-ku a fyzicky nám podáš hlásenie o svojom ctenom rozvrhu dostaneš zaň darček plus ideálne aj brigádu na voľné dni! Taký dobrý termohrnček predsa nikdy nie je zlý, hoc aj na rýchlu wifonku a powerbanka je úplne ideálna záchrana v kritických chvíľach strávených cestou domov v koženkových vagónoch nemenovanej železničnej spoločnosti. Presné znenie tejto akcie nájdeš TU ….

via GIPHY

Tak pre rekapituláciu – v prípade, že sa nad tebou nebo zmiluje a zošle ti priestor na sebarealizáciu daj nám vedieť aj sám a nečakaj na telepatov z P. J. Servisu. Prípadne si na portály Junglee vyroluj čo by sa ti ľúbilo robiť a napíš alebo rovno dobehni aj s rozvrhom a otvor svoj prvý tohtoročný „vianočný“ darček v P. J. Servis-e!

via GIPHY

Dominika Drahovská