Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Naplánuj si s nami semester….

Ahojte kamaráti! 🙂 To, že bolo leto už ani nie je pravda a na nás sa opäť valia povinnosti zo školy z každej strany. Zrazu už nemáme na nič čas a dni sa zdajú stále kratšie a kratšie. So spánkom to tiež nevyzerá ružovo. Keď ti ráno o šiestej zvoní budík, trvá to chvíľu kým si uvedomíš, že to už sa ti nesníva. Ak k tomu rannému zhonu napokon prídeš do školy pred prednášajúcim, môžeš sa považovať za hotového umelca. Predsa len, prísť do školy na čas počas rannej špičky, kedy ide autobus tak pomaly, že rozmýšľaš o tom či by si to neodkráčal rýchlejšie pešo je umenie ! ( Vždy sa rozhodnem správne, poctivo si to odsedím a teším sa pri každom aj tom najmenšom pohybe vpred )

via GIPHY

Máme už teda za sebou pár týždňov školy a stále si hovoríme: „Ešte počkám a ono sa to nejako samo ustáli, potom budem všetko stíhať.“ Poznám to, žiaden Samo nepríde a nepomôže ti rozvrhnúť čas tak, aby si stíhal školu , zarobil si na brigáde nejaké tie euríčka, a mal ich aj kedy utratiť na svoje záľuby (pivo). Ak si jeden z aktívnejších, tak vieš , že šport zaberá tiež veľa času, no stojí to za to !

via GIPHY

Ako to teda všetko skĺbiť? Je to veľmi jednoduché. Hlavná priorita by pre každého správneho študenta mala byť škola. Rozvrh si už všetci nastavili čo najrozumnejšie a to bez zbytočných okien. No ani to okno nemusí byť na škodu. Vieme že občas to bez neho nejde. My ho však vieme efektívne zaplniť. Stačí nám zavolať a my sa ti posnažíme ušiť brigádu na mieru. Keďže ti vieme upraviť čas a mesto si tiež vieš vybrať čo najbližšie ku škole. (ak napríklad chodíš na pokladňu) Preto je veľmi dôležité, keď vieme tvoj ROZVRH. Večer už potom patrí len tebe (a pivu). Ak máš zas jeden deň celý bez školy, najlepšie ho využiješ tak, že vstaneš skoro, pôjdeš si zacvičiť a nabudíš sa tak na brigádu. Tá ti potom vďaka dobrej nálade ubehne, že si ani nevšimneš. Večer máš potom energiu ísť si zatrsať na dáku bavenicu s kamošmi (a decentne si pripiť aby si ďalší deň nepremrhal).

via GIPHY

Vieme, že nie vždy to vychádza poľa plánu, no na to nám slúžia absenčky v škole. Hlavné je aby si sa mal dobre a nemusel si stále pýtať peniaze od rodičov s výhovorkou, že sa to popri škole nedá stíhať. Ak niečo chceš všetko sa dá.

via GIPHY

Trošku motivácie na stredu Vám posiela Sisi! 🙂