Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Nahlás rozvrh získaj darček!

Čaute študenti a neštudenti čaute tiež!

Ako ste si isto všimli, v Junglee sme včerajším dňom opäť spustili mimoriadne obľúbenú akciu ROZVRH ZA DARČEKY.

Že o čom točím?

Ide o akciu, vďaka ktorej môžeš získať celkovo až 4 darčeky! A to ešte nie sú ani Vianoce! Popri získavaní darčekov si môžeš aj pekne na tie vianočné darčeky privyrobiť. Darček totiž získaš za každých odpracovaných 16 hodín! Môžeš si k tomu vybrať ľubovoľnú brigádu v akýkoľvek deň od pondelka do piatku.

Celkovo môžeš získať 4 darčeky! Každý 1 za každých 16 hodín. Tak a teraz chvíľka matematiky. 4 darčeky získať za 64 odpracovaných hodín!

Základnou podmienkou je však nahlásiť nám svoj ROZVRH. Neštudenti, nezúfajte. Vieme, že si zrejme svoj rozvrh zo študentských čias asi už nepamätáte. Niektorí z nás taktiež nie. Ani na vás sme samozrejme nezabudli! Stačí nám nahlásiť svoje voľné termíny kedy môžete pracovať a ste automaticky zaradení do akcie. Následne brigádujete a môžete si vyberať darčeky.

O aké darčeky vlastne ide? Držte sa… Tri… Dva… Jeden…

PLASTOVÝ TERMOHRNČEK. Trápi vás, že vám vaša káva zo Stárbaksu ihneď vychladne? Trápi vás, že téma zbytočného odpadu a ekologického zmýšľania je čoraz aktuálnejšia? Nechcete prispievať ku klimatickým zmenám a tvoriť zbytočný odpad? Ste permanentne unavený a teplá káva je jediná vec čo vás drží pri živote? Modrá farba vám nenormálne ladí k očiam? Tak neváhajte a za prvých 16 odpracovaných hodín si vyberte priamo termohrnček!

POWER BANK. Trápi ťa permanentné 1% na tvojom ajfóne? Kvôli šetreniu baterky máš jas taký nízky, že nevieš ani prečítať správu? Si ultra závislý na instagrame a batéria ti vydrží 46 minút? Neboj sa, aj nám. Ale máme riešenie! Powerbank, ktorá ti zaručí, že tvoj telefón udrží pri živote!

USB KĽÚČ. Potrebuješ bezpečné miesto na uloženie svojej záverečnej práce? Alebo iba dostatok miesta na uloženie všetkých sérií Game od Thrones? Vyber si naše USBčko, lebo tých nikdy nie je dosť. Čo ak napríklad natočia nový nadupaný seriál?

PONOŽKY. Chladné obdobie je tu a čo je horšie, ako studené nohy? Už iba spomínaný vybitý telefón! Udrž si svoje nožičky v teple s jedinečnými Junglee ponožkami! POZOR! Ponožky nie sú bambusové! Slúžia ako skvelý módny doplnok, ktorý navyše i zahreje.

Ešte váhaš prečo sa nezapojiť do tejto akcie? Neváhaj, zapoj sa ihneď. Nahlás nám voľné termíny buď prostredníctvom e-mailu, telefonicky ktorémukoľvek pracovníkovi alebo osobne na klientskom servise. Akcia trvá od Od 1.10.2019 – 8.11.2019.

Pokiaľ pracuješ v Bratislave, tak si môžeš darčeky vyzdvihnúť v našej kancelárií v Mlynskej doline. Avšak myslíme aj na ostatných brigádnikov , ktorým zašleme darčeky po ukončení akcie na ich výzvu.

Všetky info nájdeš na https://junglee.sk/inspiracie-a-rady/rozvrh-za-darceky/.

Tak zatiaľ ahoj! 🙂

Paulína