Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

NAHLÁS ROZVRH A BRIGÁDUJ POPRI ŠKOLE

Ahojte kamaráti! Pre niektorých z vás sa školský rok už začal, pre iných sa nezadržateľne blíži. Netypickému letu už odzvonilo a je na čase sa opäť vrátiť do školských lavíc.

V dnešnom blogu by som vás chcela poprosiť o upresnenie vášho rozvrhu. Môžete nám ho nadiktovať telefonicky, prípadne zaslať do e-mailu alebo messengera. Samozrejme, viete sa u nás zastaviť aj osobne v kancelárií, kde vás vždy radi privítame a brigádu na mieru pohľadáme.

via GIPHY

A prečo nás váš rozvrh zaujíma?
Určite sa vám už stalo, že vám zazvonil telefón počas vyučovania kedy sme sa vás snažili kontaktovať s ponukou brigády. A možno sme vám chceli ponúknuť práve vašu „vysnívanú“ brigádu! Kým vyučovanie skončilo, brigáda už bola obsadená. Toto sa vám stávať nebude, keď nám nahlásite váš rozvrh.

Brigádu vám vieme prispôsobiť na doobedie alebo poobedie. Ak máte náhodou nejaký deň voľný, môžete brigádovať celý deň a zarobiť peniažky napríklad na vianočné darčeky. V prípade, že máte 6 hodinové okno medzi prednáškami, nezúfajte! Viete ho využiť efektívne a vyplniť brigádou.

via GIPHY

V našej širokej ponuke nájdete aj jednorazové brigády, ktoré by sa vám mohli hodiť v čase, keď vám odpadne prednáška alebo cviko.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, mnoho z vás bude mať školu online. Čas, ktorý by ste precestovali môžete zužitkovať produktívne a ísť zarobiť nejaké to euro. 😊

via GIPHY

Stredoškoláci svoju „úlohu“ nahlásiť rozvrh už zvládli teraz je rad na vás, vysokoškoláci 😊

Telefonicky nás môžete kontaktovať na všetkých telefónnych číslach klientskeho servisu, prípadne nás kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy bratislava@pjservis.sk. Navštíviť nás viete aj osobne v kancelárií na Starých Gruntoch 36 v Mlynskej doline na Átriových domkoch blok L.

Tešíme sa na spoluprácu a prajeme úspešný štart do ďalšieho školského roku.

Sandra Bieliková