Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Na voľnom čase záleží

A je po prázdninách – čas návratu do školských lavíc, vysokoškolských učební. Čaká Ťa, okrem iného, stanoviť si časový harmonogram, aby si stíhal všetko, čo chceš, potrebuješ a musíš, :(. Nie je jednoduché prispôsobiť si svoje učebné hodiny, plány, všetkému, keď ani nevieš, čo ktorý predmet obnáša, niekedy čo vlastne ani znamená. Avšak stanoviť si nejaký ten plán je dobré. Nezabudni na voľný čas: na zábavu, pokec s priateľmi alebo lenošenie na brigáde.

via GIPHY

Škola prináša mnoho zážitkov, predmetov, ktoré síce teraz nevieš na čo využiješ, ale hlavne poskytuje rôzne príležitosti. Je toľko možností, ale nebolo by zlé najprv začať plánovať ako budeš tráviť zimný semester, prvý polrok. Je potrebné myslieť na veľa vecí a hoci ešte nezačal semester už teraz stresuješ. Nemaj strach, všetko napokon aj tak stihneš. 🙂
Pri svojich deťoch budeš spomínať na svoje školské časy: „Keď ja som chodil (a) na výšku, stalo sa mi…“ Tvoje zážitky sa budú predbiehať, aby boli povedané skôr. Tvojim deťom budú žiariť očká.

Ponúkame Ti jednu z ďalších možností ako si rozložiť prednášky na 5 dní a nielen na 2. Nezabúdaj na to, že nie vždy vydržíš počúvať profesorov od rána od ôsmej do večera do deviatej hodiny. Rozlož si prednášky radšej na viac dní. Prispôsob svoj harmonogram dňa nielen škole, ale aj oddychu či zábave. Privítaj možnosti ako zapôsobiť na priateľov voľným časom. Zvládni prvé kroky po školskom dvore so vztýčenou hlavou.

Harmonogram času alebo rozvrh hodín je potrebné si stanoviť podľa seba samého. Pouvažuj nad tým, kedy vnímaš najviac. Ráno, na obed alebo večer? Zložitá otázka, na ktorú je najčastejšia odpoveď, neviem. Mnoho ľudí rado sedí na prednáškach od rána do večera. Patríš k nim aj ty? Ak nie, urob si rozvrh podľa svojho gusta.

via GIPHY

Prečo toľko slov o rozvrhu, či voľnom čase? Počítame s tým, že skôr či neskôr sa Ti zásoby od mamky a peniaze od ocina minú. Ako si zariadiš, tak budeš existovať. Staneš sa závislým od seba samého.
Náš tím Junglee Ti ponúka možnosť zapísať sa zadarmo do pracovnej agentúry, nájsť si najlepšie možnosti ako prispôsobiť brigádu svojmu času, či škole. Zistíš, že dokonca si môžeš vybrať brigádu v blízkosti Tvojej školy, či učebne. Na každom rohu obchod leží, brigáda ku Tebe beží. Využi tak príležitosť zapísať si rozvrh do našej stránky. Nevieš ako na to? Pomôžeme Ti.

Ukáž nám Tvoju šikovnosť. Navštív našu stránku junglee.sk a prihlás sa jednoducho cez Facebook (vpravo hore na stránke).

Preklikáš sa na koniec Tvojho profilu? Ako na to? Klikni a pozeraj ako to ide malým opiciam. Uvidíš svoju profilovku na hornej lište. Je to jednoduché, klikni na svoju fotku a doplň svoje údaje.

Nezabudni, Tvoje meno a priezvisko je veľmi dôležité. A preto nás zaujíma hlavne Tvoje meno, priezvisko, ale aj telefón, emailová adresa, zaradenie a mesto, kde by si chcel (a) brigádovať. Pýtaš sa prečo sme takí zvedaví? Už si niekoho skúsil osloviť bez mena alebo len na základe prezývky? Ako si sa cítil? Pokiaľ išlo o človeka, pre Teba dovtedy neznámeho, asi pozitívne na Teba vtedy nereagoval. Nie vždy je totiž vhodné človeka osloviť štýlom „Hej ty…“ alebo „Dobrý deň slečna Ňufka…“. Preto, prosím, doplň svoje informácie.

A teraz to najdôležitejšie. Posuň myšku nižšie a dostaneš sa k tabuľke „Kedy máš čas?“ Vyplň si svoj voľný čas. 🙂 Máš voľno len 4 hodiny medzi prednáškami? Nám to nevadí. Brigádovať či oddychovať môžeš aj počas týchto hodín. Ako to funguje? Používame trikolóru:

Zelená – máš voľno celý deň
Červená – nemôžeš vôbec
Modrá – môžeš len v určitý čas

A ešte jedna maličkosť, nezabudni si svoj výtvor uložiť. Stačí stlačiť na spodnej časti stránky modré políčko „uložiť“.

Na záver Ti chceme zaželať veľa úspechov v novom školskom roku. Štúdium Ťa pobaví, ale aj vystresuje, avšak ak zostaneš sám sebou, určite to zvládneš. Na odreagovanie skús náš portál na brigádu, zavolaj nám a my Ti pohľadáme brigádu na mieru.

Jana Mitizková