Aké možnosti registrácie máte u nás v Junglee?

Ahojte!

Vitajte pri poslednom blogu v mesiaci september. Budeme sa venovať niečomu, bez čoho sa brigádovať nedá – registrácia. Registrácia je proces, pri ktorom Vám vytvoríme profil v našej databáze, zoznámime Vás s našimi brigádami, s dohodou a tiež podmienkami, ktoré je potrebné dodržiavať. Pokiaľ sa chcete registrovať, máte dve možnosti, ktoré Vám teraz predstavíme.

Osobné registrácie

Osobná registrácia prebieha priamo v našej kancelárii v Mlynskej doline a je určená hlavne pre ľudí, ktorí bývajú priamo na internátoch alebo pre tých, ktorí bývajú v okolí Bratislavy. Presná adresa je Staré Grunty 36 a pokiaľ by ste nás predsa nevedeli nájsť, môže Vám pomôcť toto video ->

https://www.instagram.com/reel/CdJJpqbD0D3/.

Je potrebné priniesť si so sebou občiansky preukaz (alebo povolenie na pobyt), číslo bankového účtu a pokiaľ ste študent, aj potvrdenie o návšteve školy. Na osobnej registrácií Vám niekto z našich pracovníkov vysvetlí všetko, čo potrebujete vedieť nielen o dohode, ale aj o konkrétnej brigáde, o ktorú máte záujem.

V súčasnosti osobné registrácie prebiehajú od pondelka do piatku v čase 10:00-16:00. Nezabudnite však, že medzi 13 a 14:00 máme obedovú prestávku.

Online registrácie

Keďže brigádovať môžete okrem Bratislavy aj v iných častiach Slovenska, najlepší spôsob registrácie pre Vás je online formou. Je to rýchle, nemusíte nikam chodiť a navyše šetríte životné prostredie, pretože si dohodu spolu s ďalšími formulármi nemusíte tlačiť.

V prvom rade je potrebné kontaktovať nás buď telefonicky na čísle 0907614982 alebo pomocou správy na Facebooku (na Messengeri nás nájdete pod menom Junglee). Kolegovia Vám telefonicky dajú všetky potrebné informácie a do Vašej mailovej schránky pošlú dohodu  v elektronickej podobe, ktorú podpíšete pomocou elektronického podpisu. Cez online formulár do dohody vložíte všetky potrebné údaje (nezabudnite na číslo bankového účtu!) spolu s podpisom a následne nám to odošlete. Po podpísaní dohody Vám kolegovia zašlú telefonický kontakt na príslušné oddelenie, ktoré môžete kontaktovať v prípade záujmu brigádovať.

Verím, že máte v našich registráciách jasnejšie. Stále platí, že online registrácia je rýchlejšia a menej komplikovaná, takže osobne Vám radím využiť práve túto formu. Ak sa však rozhodnete prísť osobne, nič sa nemení na tom, že naši pracovníci Vám všetko ochotne vysvetlia.

Alexia 🙂