Maturita za nami, letná brigáda pred nami

Ahojte kamoši ? Najčastejšie slová, ktoré sme počúvali posledné týždne, keď sme Vám volali, či by ste išli na brigádu, boli prepáčte, ale maturujem…. Z hlasov v telefóne išiel strach a hrôza.

via GIPHY

Našťastie je už všetko za Vami a vy sa môžete naplno venovať letu a letnej brigáde. Mnohí z Vás trávia letné prázdniny pracovne, či už v zahraničí alebo doma. Ak ešte nepatríš medzi nich a cez prázdniny by si si chcel zarobiť nejaké to euro, nezúfaj, nie je neskoro.

via GIPHY

Práve teraz je správny čas na hľadanie si brigády. Hľadáme študentov na pomoc počas dovolenkového a letného obdobia, alebo jednoducho hľadáme dlhodobé posily do nášho tímu.

via GIPHY

Sídlime v Mlynskej Doline na internátoch átriové domy v Slávičom údolí. Mnohí z Vás sem v septembri tak či tak zavítate. Čo tak prísť skôr, ubytovať sa, nájsť si brigádu a spoznávať život v Mlynskej Doline ešte pred začiatkom štúdia na vysokej škole ? To znie podľa mňa veľmi dobre.

via GIPHY

Ako isto už viete, cez leto Vám neplatia zadarmo vlaky. Treba tak rýchlo využiť posledné bezplatné lístky do Bratislavy a rovno sa aj ubytovať na intráku, aby si potom v septembri nemusel stresovať v kilometrových radoch na ubytovacom oddelení.

via GIPHY

Rozhodne je oveľa lepšie zarobiť nejaké eurá v júli, auguste a potom sa v septembri vyvaľovať na pláži niekde pri mori. Ak naopak chceš ísť na dovolenku hneď na začiatku prázdnin ale nemáš peniaze, nezúfaj, požičaj od rodičov. Veď v auguste im to splatíš.

via GIPHY

Prajem Vám pekné prázdniny a veľa dobrých brigád ?

Janči