Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

MAMAhotel vz. intrák?

Lifestyle na intráku Ti zmenil pohľad na život? Alebo si práve TY mamkin pupok obyvajúci mamahotel??

1.Vyžratá chladnička

Pokiaľ si doma zvyknutý otvárať chladničku ako svoju spásu, kde ti maminka nechala navarenú celú trojchodovú večeru (vrátane zákusku), vitaj na intráku, kde Ti z chladničky zmizne aj jogurt po záruke. Taktiež je na nezaplatenie štvrtkový telefonát „Čo mám zlatko pripraviť?“ Ahhh toto sú presne veci o ktoré prichádza rodený Bratislavčan.

Ale poďme sa pozrieť na to z druhej strany keď prídeš po celom dni domov zakričíš !som doma! Ak dostaneš nejaký ten feedback – si rád. Môžeš byť rád, že aspoň pes zareaguje, ktorý zašteká na tvoj príchod domov. Po vyzutí topánok prichádza otázka mami čo dobré máme ? Nie vždy sa odpoveď, ale zhoduje s predstavou, keď príde odpoveď – To čo si urobíš 🙂 .

via GIPHY

2. Voňavé a čisté – soľ nad zlato!

Doma ti maminka všetko oprala, ožehlila a naskladala na kopky v tvare Eiffelovej veži do skrine, vďaka práve nej si mal každý deň čisté trenky a ponožky, ale teraz sedíš vedľa kopy špinavého prádla a nevieš či môžeš dať prať rifle s tým špinavým uterákom, ktorý si včera už musel hodiť medzi kopu špinavých vecí, lebo zapáchal.

via GIPHY

3. Spolubývajúci vz. susedia

Ťažký to deň za mnou. Otváram oči lebo počujem cudzie hlasy… Bojím sa otvoriť oči, čo ma čaká.. Asi to bol len sen, teda nie, nie je to sen ale zrazu mám na izbe cudzích ľudí a nemám na výber, musím s nimi žiť, zdielať izbu, chladničku, dvojplatničku aj toaletný papier, lebo sú to ďaleko najbližší ľudia, s ktorými sa budem stretávať každý deň.

Bod číslo II. Modlenie sa k Bohu o spoločný rozvrh – ver mi že budiť sa na cudzí budík nie je až taká balada. Všetky negatíva sa otočia na pozitíva vtedy keď si v zúfalom stave a zisťuješ, že zásoby čohokoľvek vlastne máš x 2. Predsa chladený Morgan si len tak od suseda kedykoľvek v bytovke nevypiješ ;).

via GIPHY

4. P-p-p-a-a-r-t-y-y

Aj tebe manka kedykoľvek zaklope doma na izbu s flašou vodky? Lebo mne NIE. Na intráku to máš live a ešte Ti príde alkohol skôr ako si ho objednáš priamo na izbu. Problémik nastáva, až keď zistíš že máš zápočet a tí hluční ľudia pred dverami NIE neberú ako odpoveď.

via GIPHY

5. Športové prenosy LIVE

Poznáš ten pocit, keď si po celom dni ľahneš do postele, po 10minutovom mrvení, si nájdeš tú TOP polohu zavrieš oči a … Práve v tej chvíli niekto nad tebou si rozhodne dať ehm, rýchly kondičný tréning na dobrú noc? Keď pôjdeš po víkende nabudúce domov popros tatka s mamkou nech Ti k štrúdli pribalia aj štuple do uší, v prípade potreby ich určite oceníš.
Alebo rada číslo 2. naordinuj si aj ty taký kruháč pred spaním, nech neotravujú život len tebe ale aj ty iným.

via GIPHY

6. V zdravom tele zdravý duch

Hmmmm aj teba otravovalo keď si sa povinne musel ukazovať doma ako ideš von oblečený ? Neustále komentáre zakry si kríže? Konečne máš slobodu a môžeš chodiť ako chceš – CELEBRATION! Ale keď budeš cikať žiletky tak neplač mame do telefónu čo máš robiť!

Pretože ona Ti to hovorila! 😀

via GIPHY

P.S pokiaľ jej nechceš volať z kožného odporúčam si zobrať vlastné periny. I keď pre cestovateľov – kamošky ploštice Ti zabezpečia aspoň výlet na Kramáre je to na tebe.

7. Nevieš čo variť ?

Naštuduj si našu intrakovskú kucharku !

via GIPHY

8. Money, money, money

Máš týždenný rozpočet? Keď ho minieš už utorok v stredu Ti už nikto nedá dvacku na pivo. Ani jedlo a ani alkohol nie sú zadarmo (no ani knihy a všetky pomôcky do školy). Rodičia ti možno pošlú peniaze, ale naučiť sa s nimi hospodáriť dá veru zabrať. Počítanie každého centu Ti dá zabrať ale nič iné ti neostáva. Ideálne je si nájsť brigádu, a mať rozvrh, ktorý ti to umožní. Ak sa chce, dá sa aj to. (Junglee)

via GIPHY

Patrícia Horváthová