Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2019

Ahojte kamaráti! 😊 Vítam Vás v mojom prvom blogu.

Už čoskoro prepukne tradičný májový ošiaľ. Napätie, nezabudnuteľný zážitok a silná hokejová komunita. Pomaly ale isto sa nám na Slovensku blížia majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji. Budú to už 83. majstrovstvá v poradí, ktoré sa tento rok uskutočnia na Slovensku v mestách Bratislava a Košice. Na Slovensku sa uskutočnia v poradí druhé majstrovstvá sveta a preberú štafetu od Dánska. Potrvajú od 10. do 26. mája.

via GIPHY

Pravú hokejovú atmosféru nezažijete len na štadióne, ale aj vo fanzóne. Na tejto vyhradenej ploche sa môžete dobre zabaviť, občerstviť i sledovať prenosy zo zápasov šampionátu. Fanzóna je určená pre všetkých , nielen pre tých so vstupenkami na zápasy. Vstup do fanzóny je k dispozícii zadarmo. Počas celých majstrovstiev Vás bude zabávať maskot medveď Macejko. O tomto mene ste určite hlasovali aj vy pomocou sociálnej siete.

via GIPHY

Tím pomocníkov počas celých majstrovstiev budú tvoriť aj naši brigádnici. Tých môžete stretnúť, ako predajcov suvenírov, konzultantov, pokladníkov, termopress-konzultantov (ľudia na prípravu personalizovaných suvenírov pre zákazníkov), skladníkov na štadióne, tlmočníkov a baby aj ako hostesky. Všetci naši brigádnici majú samozrejme veľké výhody. Tým, že sa dostanú na štadión, budú v centre diania, nadýchajú sa celou atmosférou šampionátu a určite sa stretnú aj s hokejistami.

via GIPHY

Pevne veríme, že našich chlapci pridajú k striebornej medaili z roku 2000 v Rusku , zlatej z roku 2002 vo Švédsku, bronzovej z roku 2003 z Fínska a striebornej z roku 2012 zo Švédska a Fínska ďalšiu medailu. Všetci dúfame, že zabojujú a vyhrajú celý šampionát.

Celý Junglee tím drží našim chlapcom palce. Slovenskoooo do tohooooo!!

Ján Lenický.

via GIPHY