Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Majstrovstvá sveta v hokeji 2019 našimi očami

Ahojte moji milí Junglee fans 🙂 Ako isto viete, alebo možno aj neviete, aj my v Junglee sme boli súčasťou tohtoročných konajúcich sa majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji. Dostali sme možnosť spolupracovať s organizáciou a predajom oficiálnych hokejových suvenírov a tak sme mohli aj vám – našim milým brigádnikom ponúknuť mimoriadne zaujímavú brigádu. Tí, ktorí ste sa spolu s nami tejto výnimočnej brigády zúčastnili môžete potvrdiť, že zaujímavá teda naozaj bola. Niekedy teda až priveľmi.

via GIPHY

A teraz pár pikošiek. Celkovo sa brigády zúčastnilo 156 našich brigádnikov. Boli sme súčasťou jednak v Bratislave, ako aj Košiciach. Nájsť ste nás mohli aj v rámci fanzón a aj na štadiónoch. Junglee je proste všade. A keď hovorím všade, tak myslím VŠADE. Brigády sa totiž zúčastnilo aj pár z nás. Dobre čítaš – celé majstrovstvá sme robili koordinátorov a boli tam pre vás čokoľvek sa dialo. Na pár týždňov sme ušli z kancelárie a od služobných telefónov a stretli sa s niektorými z Vás.

Celé to vypuklo ešte pred oficiálnym začiatkom majstrovstiev. Celý týždeň sme spolu s našimi šikovnými brigádnikmi makali aby bolo všetko tip top. Prišiel deň D a začalo sa 16 – dňové šialenstvo. Cez týchto 16 dní sme zažili čo je to skutočný deficit spánku, pocítili sme akú veľkú silu má bratislavský a košický vietor, objavili sme, že vysielačky sú celkom super vec. Tiež sme zistili, že limity predávkovania sa kofeínom asi nemáme, že telefón sa môže vybiť aj tri krát za deň. Naučili sme sa tiež základy ruštiny, a že „miška a futbolka“ neznamená ani náhodou to čo si myslíte.

Ale predovšetkým sme spoznali mnoho z vás a uvedomili sme si, akých skvelých brigádnikov máme. Znie to ako klišé, ale je to tak. Počas tejto brigády sa vytvorilo aj mnoho kamarátstiev či už v Košiciach, ale aj v Bratislave. 🙂

Spoznali sme tiež fanúšikov jednotlivých krajín. Fráza od ruských fanúšikov „DAVAJ“ ma budí zo spánku snáď doteraz. Netušila som, že napríklad Lotyšsko má vôbec toľko obyvateľov, koľko ich bolo v Bratislave. Cenu za najlepšie obliekanie vyhrávali švajčiarsky fanúšikovia, ktorí svojim oblečením mnoho krát pobavili. Fíni prezlečení za šmolkov cenili, aké máme lacné pivo. (podotýkam že pivo stálo 4€). Naši českí bratia boli veľmi milí a radi sa s nami rozprávali, slovenčina sa im totižto veľmi páčila (hlavne na dievčatách).

Počas majstrovstiev sme mali možnosť stretnúť aj pár dobre známych osobností.

Koniec koncov to bol pre všetkých veľký zážitok a myslím, že najlepšia brigáda v živote 🙂 Tak snáď niekedy nabudúce!

Paulína Leštianska