Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Máj lásky čas

Čaute všetci! Je mesiac máj jeden z najkrajších mesiacov v roku? Áno, či nie? Máj je mesiacom, keď je už jar v plnom prúde a pomaly sa blíži leto. Tento mesiac môžete urobiť niečo, čo vašu lásku posilní.

via GIPHY

Podľa môjho názoru je máj mesiac ako každý iný, akurát je mu priradené spojenie lásky čas. Keď sa človek pozrie okolo seba, všade sú zamilované páriky fotiace sa pod čerešňou, samé bozky, úsmevy, radosť zo…

via GIPHY

Všade samé rozkvitajúce kvety, včely, život a to inšpiruje ľudí k rozkvetu ich lásky. Samozrejme, nielen v máji treba svojmu milému vyznať city, ale tento mesiac môžete urobiť niečo, čo vašu lásku posilní.

via GIPHY

Niekto rád píše básne, niekto uvarí chutnú večeru, niekto iný zase postaví svojej milej máj. Svoju lásku môžete vyjadriť aj tak, že si urobíte romantický večer pri sviečkach, poprípade a pobozkáte pod krásnou rozkvitnutou čerešňou. Alebo si nájdete pár hodín na dlhé bozkávanie a maznanie sa. Možno budete mať pocit, že vás k tomu nabádal práve máj a láska všade naokolo. Popravde, urobíte to, čo aj v bežný deň v inom mesiaci, len teraz v máji sa tomu môžete venovať intenzívnejšie. Nebojte sa dať najavo svoje city pekným vyznaním, vaša polovička sa určite poteší. Čo je krajšie ako si prejaviť lásku každý deň a dať tak partnerovi najavo, že ho ľúbite rovnako ako on vás.

via GIPHY

Mesiac zamilovaných môže byť inšpiráciou aj pre nezadaných, ktorí si myslia, že sú už dlho slobodní. Choďte von, medzi ľudí, do fitka, na prechádzku, niekde na diskotéku alebo na majáles. Možností je veľa. Skúste na niekoho očarujúco usmiať. Nebojte sa ženy, aj žena môže urobiť prvý krok a pozvať chlapa von. Zamilovať sa v máji a nájsť si lásku môže byť jedným z pekných momentov vášho vzťah.

Janči