Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Lahôdky

Ahojtee priatelia,

dnes tu máme stredu a ako obvykle ďalší blog.  Tentokrát by som Vám rada predstavila jednu z našich brigád, presnejšie: Lahôdky. Jedná sa o brigádu, ohľadom ktorej máte často otázky, poďme sa teda na to spolu pozrieť:

via GIPHY

Čo sú to vlastne lahôdky? Čo obnáša táto brigáda?

Jedná sa o dokladanie tovaru na oddelení lahôdok, prípadne o obsluhu nárezových strojov. Nie je to nič náročné, váženie, krájanie niektorých výrobkov pri chladiacej vitríne a obsluha zákazníkov na tomto úseku.

via GIPHY

Taktiež sa môže jednať o dopekanie pečiva na úseku pekáreň alebo o úpravu a vzhľad vitrín s mäsiarskymi výrobkami. Tieto pracovné pozície určite poznáš z bežného nakupovania. Spolupracujeme s medzinárodnými obchodnými reťazcami, okrem toho, že si môžeš privyrobiť popri škole získaš aj zručnosti, ktoré reálne stoja za to!

via GIPHY

V ktorom meste nájdem túto brigádu?

Nebývaš v Bratislave ale máš chuť pracovať? Žiaden problém, kľudne sa nám ozvi, naše ponuky nájdeš v mestách po celom Slovensku. Na západnom Slovensku máme brigády napr. v Trenčíne, v Senici alebo v Dunajskej strede. Si z východu? Nájdeš nás v Michalovciach, Košiciach, či v Prešove. V prípade, že si zo srdca Slovenska, pod a vyskúšaj si brigádky v meste ako Martin alebo Žilina. Nebuď smutný ak medzi uvedenými nenájdeš svoje mesto, šup šup na našu stránku, kde nájdeš naše aktuálne ponuky.

via GIPHY

Hľadáš niečo iné? Máš rád väčšie výzvy?

Hľadáme taktiež šikovných brigádnikov na prácu s registračnými pokladňami. Pri tejto práci zapojíš zodpovednosť a schopnosť pracovať samostatne. Jedinou podmienkou je mať minimálne 18 rokov! Ešte nemáš? Nebuď smutný, my máme riešenie aj pre teba! Naši klienti hľadajú možno práve teba na pomocné práce pri dokladaní tovaru.

via GIPHY

Školu máš len do obeda, poprípade len po obede? Ponúkame ti ranné, poobedné, dokonca aj nočné smeny. Využi svoj čas efektívne, zarob si nejaké euríčka, my ti so všetkým pomôžeme! Stači zavolať na tel: +421 948 902 671.  Tak čo? Ideme na to?  😊

via GIPHY

Cyntii