Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Kto vás registruje?

Ahojte. Dnes opäť tak trošičku netradičný blog. Rozhodli sme sa opäť vám predstaviť kúsok z našej Junglee, konkrétne našich milých kolegov, ktorých stretávate osobne na klientskom servise a pri registráciách. Ak ste sa u nás v poslednej dobe boli registrovať určite ste sa aspoň s jedným z nich stretli. A keď nie, prídite nás pozrieť!  Zoberte si so sebou rovno občiansky preukaz, číslo bankového účtu a potvrdenie o návšteve školy a rovno sa môžete u nás aj zaregistrovať! 🙂

Jednou z nich je naša Domča. Súčasťou Junglee je už takmer rok. Domča je študentkou Ekonomickej univerzity v Bratislave ako aj ďalších pár z nás. Domča ťa pri registrácií poctivo poučí o základnej bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci, že ísť na brigádu v „žabkách“ nie je veľmi OK. Vysvetlí ti, ako u nás funguje odhlasovanie z brigád a pre istotu ťa aj preskúša či tomu rozumieš. Kedy je potrebné sa odhlásiť z pondelka? V nedeľu? ZLE! Samozrejme, PRA-CO-VNÝ DEŇ VO-PRED DO 12:00, čo v tomto prípade znamená v piatok. 🙂 (podobnosť s nemenovaným kandidátom na prezidenta čisto náhodná). Tak a teraz už vieš, čo Domči povedať, keď aj tebe dá túto zákernú otázku.

Toto je naša Betka. Betka je tiež študentkou hádajte – Ekonomickej univerzity v Bratislave. Za pár mesiacov nám dokonca promuje. Vysvetlí ti ako to je s daňami a odvodmi, výšku nezdaniteľnej časti základu dane vie aj o polnoci! (328,12€) Ak ti niečo pri registrácií nie je jasné, pokojne sa jej opýtaj, je to totiž veľmi milá a ochotná osôbka. Vysvetlí ti, ako funguje prihlasovanie na brigády a garantujem ti, že bez brigády od nás neodídeš! 🙂

Alanito je taktiež študent Ekonomickej univerzity a okrem toho aj náš profesionálny „íngliš spíkr“. Snáď každý zahraničný brigádnik v našej agentúre prechádza jeho rukami, keď už si my – ostatní nevieme dať rady (preklad = vykoktať sa). Alanito teda rozdáva „dream jobs“ a vysvetľuje problematiku odvodov a daní po anglicky ľavou zadnou.  Pokiaľ nemáš pri sebe potvrdenie o návšteve školy – nevadí. Rád a trpezlivo ti vysvetlí, že je potrebné nám ho čo najskôr poslať.

Najnovší prírastok je naša Sandra, alias Sranda. S ňou je registrácia Srandy kopec a to doslova. Keďže je v Junglee relatívny nováčik, fotku ešte nemá. A verte mi, škoda že ju nemá. Ostáva vám iba nás prísť pozrieť osobne. zažiť tú Srandu. Ukáže vám, kam na dodacom liste napísať svoje meno, do ktorého políčka hodiť autogram a dokedy je potrebné dodací list poslať, aby ste mali vyplatené najbližšiu stredu. Áno správne, do pondelka do 10:00.

Niekedy sa nás pýtate prečo registrácia u nás trvá 15 minút. Radi si dávame na čas, aby ti bolo všetko ohľadom dohody, bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a ohľadom brigádovania jasné. Pre niektorých brigádnikov je to veľmi dlhá doba, niektorých až chytí hlad. Prezradím vám, jednému z predošlých štyroch pri registrácií raz záhadne zmizli ryžové chlebíčky.

Nikdy sa ale samozrejme neboj pýtať, radi ti odpovieme na všetky otázky alebo si len pokecáme! 🙂

Tak zatiaľ. 🙂 Paulína Leštianska