Koniec školského roka

Ahojte,
vítam vás pri prvom, dá sa povedať už prázdninovom blogu. Zajtra dostávate vysvedčenie a tým pádom môžeme oficiálne povedať, že leto začalo. Čo však teraz so všetkým tým voľným časom?

via GIPHY

Samozrejme, môžete trošku vypnúť a oddýchnuť si od školských povinností, avšak všetkého veľa škodí. Pokiaľ si chcete privyrobiť a osamostatniť sa, sme tu pre vás. Ak ste u nás už zaregistrovaný, stačí zavolať a rovno si dohodnúť brigádu, trebárs už aj na zajtra. V ponuke máme množstvo rôznych brigád, či už manipulačných v sklade alebo administratívnych.

via GIPHY

Ak o nás počujete prvýkrát, môžete sa k nám prísť zaregistrovať. Pokiaľ ste z Bratislavy, viete prísť do Mlynskej doliny, kde nás nájdete na vysokoškolských internátoch, konkrétne na bloku L v átriových domkoch. Registrácia je bezplatná, potrebujete len seba, občiansky preukaz a číslo účtu. V prípade, že nie ste zo Slovenska, treba priniesť aj povolenie na pobyt. Celý registračný proces zaberie maximálne 15 minút.

via GIPHY

Pokiaľ nebývate v Bratislave a teda osobná registrácia nie je možná, viete sa zaregistrovať aj telefonicky. Brigády samozrejme máme aj v iných mestách po celom Slovensku. Telefonická registrácia trvá asi 5 minút, avšak to ešte nie je všetko. Potrebujeme od vás ešte podpísanú dohodu. Vieme to urobiť tromi rôznymi spôsobmi, je na vás, ktorý si vyberiete.

1. Online podpis dohody – pokiaľ nedisponujete tlačiarňou, ale vlastníte smartfón, dá sa dohoda zaslať k elektronickému podpisu. Zašleme vám ju na váš mail a jednoducho ju podpíšete prstom a doplníte chýbajúce údaje. Toto je asi najrýchlejší možný spôsob.

2. Tlačená dohoda – v podstate ten istý postup, avšak nezašleme vám dohodu v online podobe ale vo formáte PDF. Tú si následne musíte vytlačiť, popodpisovať, doplniť chýbajúce údaje a zaslať nám ju naspať mailom naskenovanú, prípadne odfotenú pomocou mobilu.

3. Zaslanie dohody poštou – už vytlačenú dohodu vám zašleme poštou na vami zadanú adresu, doma si ju podpíšete, vyplníte a zašlete nám ju poštou nazad.

via GIPHY

Ak teda nemáte plány na leto, alebo na zrealizovanie svojich plánov si potrebujete trošku privyrobiť sme tu pre vás a tešíme sa na vás!

Vanda