Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Kde všade môžeš brigádovať

Ahojte študenti,

ani sme sa nenazdali a znovu tu máme ďalší školský rok aj keď iný ako sme zvyknutí. Štúdium na vysokých školách je do odvolanie v online forme. Prednášky sledujete v pohodlí Vašej izby. Predpokladám, že veľa z Vás z tohto dôvodu pocestuje domov k rodičom a nebude počas semestra v Bratislave. Z tohto dôvodu Vám píšem aj tento blog.

via GIPHY

Vedeli ste o tom, že cez našu spoločnosť nemusíte chodiť na brigády len v Bratislave. Máme ponuky v mestách po celom Slovensku. Ak si z východného či stredného Slovenska alebo bývaš niekde na Záhorí poprípade v iných mestách západného Slovenska môžeš tiež brigádovať cez nás.

Ak máš popri škole, čo i len trošku voľného času, tak ho môžeš využiť efektívne a zarobiť nejaké to euro. Brigádnické ponuky máme v rôznych okresoch. Na západnom Slovensku máme brigády napríklad v Trnavskom, Nitrianskom a Trenčianskom kraji. Ak si zo stredného Slovenska, tak vieš brigádovať, či už v Banskobystrickom, Zvolenskom, či Žilinskom kraji. Ľudia z východu si vedia cez nás nájsť brigádu v Košickom a Prešovskom kraji. Alebo ak bývaš v okolí Bratislavy, tak máme ponuky aj v okolitých mestách.

via GIPHY

Všetci, ktorí by ste mali záujem brigádovať aj v iných mestách ako v Bratislave, tak nás neváhajte kontaktovať. Kolegovia z oddelenia Slovensko Vám ponúknu voľné brigády podľa toho, kde by ste mali záujem brigádovať. Brigády si môžete prispôsobiť podľa toho ako máte školu, aby ste mali dostatok času na oddych, ale aj na brigády.

Prajem Vám všetkým úspešný školský rok a najmä veľa zdravia.
Nika