Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Kde sa ísť kúpať?!

Ahojte kamaráti!

Máme mesiac júl a s ním aj pekné slnečné počasie, ktoré treba využiť a ísť sa niekde kúpať. V Bratislave je veľa možností kde sa dá ísť kúpať. Na výber sú  kúpaliska  alebo jazerá. Skúsim trošku zhrnúť, kde sa dá osviežiť počas horúcich letných dní.

via GIPHY

Zlaté piesky sú veľmi obľúbeným Bratislavským prírodným jazerom. Jazero má šírku asi 400 metrov a hĺbku 30 metrov, v jeho strede spod hladiny vykúka menší lesnatý ostrovček. Je možné si zapožičať lehátko, v okolí je veľa bufetov, kde sa môžete najesť a na svoje si prídu aj obľúbenci vodných športov. Počas leta sa v areáli konajú párty, festivaly pričom k najznámejším patrí letný festival Uprising. Nudiť sa tu nebude ani niekto, kto nemá rád kúpanie sa.

Čo sa týka vstupného, tak je vo výške 4,00 € a v čase od 17,00 do 18,00 h – 2,00 €. Ale ak nechcete platiť žiadne vstupné, tak sa môžete ísť kúpať zo strany Wakelake, kde sa často konajú rôzne párty.

via GIPHY

Dokonca ak sleduješ náš FB, tak sme spustili súťaž o 2 lístky na akciu DJ EKG 12 HODINOVÝ SOLO SET, ktorá sa bude konať 17.8 2019 na WAKELAKE. Tak sa nebojte zapojiť do tejto super súťaže.

via GIPHY

V Petržalke sa môžete ísť kúpať na Veľký Dražiak. Ak ťa nebaví len nudné kúpanie sa, tak si môžete s kamošmi požičať vodné bicykle.

Ďalšie jazero, ktoré by som chcela spomenúť je Kuchajda. Areál jazera je bezplatne dostupný počas celého roka. Dokonca počas leta sa každú stredu a sobotu koná letné kino.

Aby som nezabudla na Vajnorské jazerá, ktoré sa nachádzajú kúsok od Zlatých Pieskov. Je tvorené dvojicou umelých jazier, veľkým a malým, ktoré sú prepojené kanálom.

Košariská pri Dunajské Lužnej sú pekným štrkoviskom a dokonca prekvapivo na veľmi dobrej úrovni.  Jediná vec, ktorá sa dá vytknúť tomuto miestu, že sa sem viete dostať len autom alebo peši z Dunajskej Lužnej.

via GIPHY

Ale dosť bolo jazier, spomeniem aspoň jedno letné kúpalisko Rosnička s troma bazénmi. Je v príjemnom, lesmi obkolesenom prostredí medzi mestskými časťami Dúbravka a Karlova Ves. Vstupné sú 4,50 €, po 16,00 h  4,00 €, po 17,30 h 2,30 €.

Ale ak chcete trošku skúsiť Rakúske kúpaliská, tak odporúčam v Hainburg an der Donau,  kde vstupné je len 4,00 € . Prostredie je veľmi pekné, čisté s moderným vybavením. Z Bratislavy je možné sa ku kúpalisku dostať našou linkou MHD 901, ktorá premáva pravidelne spod Mosta SNP a autobusovej stanice v pracovné dni, víkendy aj sviatky.

via GIPHY

Dúfam, že sa necháte inšpirovať týmito miestami. Ale ak budete mať záujem pozrieť nejakú letnú brigádu alebo len tak s nami pokecať, kľudne sa zastavte v našej kancelárií.

Prajem všetkým ešte pekný zvyšok prázdnin

Nika Poláková