Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Junglee v roku 2018

Znovu sa stretávame. Prežili sme sviatky, dokonca i Silvester. Darčeky sú rozdané, všetci sú šťastní a spokojní. Mnoho ľudí prišlo do našich dvier. Mnoho ľudí zdvihlo telefón, zavolalo nám, absolvovali aspoň jednu brigádu a zarobili si. Všetkým vám ďakujeme za vernosť v roku 2017. V decembri ste mali možnosť prísť a podpísať nové registračné formuláre na rok 2018. Týmto spôsobom ste mohli získať jeden z pripravených darčekov. Rozdali sme ich až 200 kusov.

Nový rok, ktorý už roztiahol svoje chápadlá, vám možno pripravil nemilé prekvapenie – prázdnu peňaženku. Junglee tím vám podáva pomocnú ruku. Džungľa brigád sa otvára aj pre vás. Získaj pre seba brigádu značka IDEÁL®.

Prvý krok, ktorý je potrebné preto urobiť, je registrácia. Je to dôležitá vec. Nemáš podpísanú dohodu, robíš na čierno. Táto forma u nás neprichádza do úvahy. O potrebách k registrácii sme už písali .

via GIPHY

Zopakujme si to. Potrebujete váš občiansky preukaz, číslo účtu, potvrdenie o štúdiu (ak ste študent/študentka), tvoje zážitky, skúsenosti predstavy o správnom jobe a svoju maličkosť. Navštív nás v Bratislave, v Mlynskej doline. A to všetko úplne zadarmo. Už pri podpise zmluvy môžeš získať brigádu.

via GIPHY

Študenti skúškujete v plnom prúde? Skriptá, knihy, skúšky, profáci … Z toho všetkého máte hlavybôľ? Vyvetrajte sa na brigáde. Ak ste už úspešný(á) a či nie, oddych potrebuje každý.

Spríjemni si ho zárobkom. Už viete, čo vás čaká v novom polroku? Dajte nám to vedieť prostredníctvom rozvrhu. Voľný čas nahoďte podľa návodu cez Facebook a aktualizujte ho. Ako na to? Návod nájdete v blogu Na voľnom čase záleží . Rozvrh môžete poslať aj emailom. Ukáž nám, kedy voľno máš.

via GIPHY

Džungľa brigád je otvorená. Junglee tím pripravený.

Kontaktujte nás, zarobte si a naplňte svoju peňaženku.

 

Jana Mitizková