Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

JUNGLEE NEWS

Ahojte všetci,

v aktuálnom blogu by sme Vám chceli zrekapitulovať, čo sa udialo v JUNGLEE počas posledného mesiaca.

1. Účasť na Future generation days – HACKATON

Naša spoločnosť je súčasťou zoskupenia Aliancia pre mladých, ktorého zoskupenie iniciovala spoločnosť Nestlé. Počas posledného marcového týždňa sme mali možnosť sa zúčastniť podujatia FGE DAYS – HACKATON, ktorý bol organizovaný v meste Senec.

Študenti vysokej a strednej škole mali školiaci event mentoringových projektov. Boli rozdelení do niekoľkých skupín a každá mala na starosť určitý projekt ktorému sa snažila vymyslieť čo najlepší marketing. Snažili sme sa študentom pomôcť a usmerniť ich pri stanovení správnych marketingových kanálov a marketingového mixu. Poslednou časťou eventu bolo prezentovanie projektov jednotných skupín.  Porota, ktorej súčasťou bol aj náš kolega, rozhodla o najlepšie vypracovanom projekte zo skupiny stredoškolákov a vysokoškolákov. Pre ostatných zúčastnených sme priniesli darčekové tašky s rôznymi prekvapeniami.

2. Pomoc utečencom z Ukrajiny prostredníctvom humanitárnej zbierky

V nadväznosti na nepriaznivú situáciu v susednom štáte Ukrajina sa aj naša spoločnosť snažila v rámci možností pomôcť prostredníctvom humanitárnej zbierky. Náš kolega zo mzdového oddelenia vycestoval priamo na hraničný priechod Ubľa. Snažili sme sa adresne pomôct na základe informácií z humanitárnej organizácie ohľadom aktuálnych potrieb nákupom základných potravín a hygienických pomôcok.

3. JUNGLEE teambuilding.
Počas mesiaca marec sme zažili aj veľmi pozitívne chvíle najmä počas teambuildingu. Naša spoločnosť má pomerne často teambuildingy a strávime ho zakaždým na veľmi príjemnom mieste. Celá spoločnosť v piatok po pracovnom čase vycestovala do Mýta pod Ďumbierom, kde sme strávili nezabudnuteľný víkend. Tento krát sme ho strávili na wellnese a tí, čo mali záujem lyžovať tak počas sobotného dňa mohli ísť. Počas celého víkendu sme si  oddýchli a najmú strávili čas spolu inak ako počas práce.

Tešíme sa na ďalšie aktivity našej spoločnosti, ktoré sa udejú počas mesiaca apríl. Nebojte, budeme Vás o nich informovať.

Nika