Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

JUNGLEE NEWS vol. 2

Čaute kamoši,
Vítam Vás pri prvom blogu tohto mesiaca. Zaujímalo by Vás čo všetko sa stalo u nás v apríli? V dnešnom blogu Vám prinášam súhrn udalostí! Pre viac info klikajte nižšie…

SLOBODA ZVIERAT
V rámci iniciatívy Junglee pomáha sme sa rozhodli aj tento rok opäť podporiť slobodu zvierat. Počuli ste už o nich niekedy? Táto organizácia zachráni každoročne viac ako 2500 zvierat. Neskutočné, ja viem! Napriek tomu, že dvom tisíckam sa nakoniec podarí nájsť domov, väčšina zo zvierat strávi niekoľko týždňov či mesiacov v útulku.

My s našim Junglee teamom sa snažíme pomôcť či už nákupom krmiva pre psíkov a mačky, alebo aj formou venčenia. Chceli by ste pomôcť aj Vy, len neviete ako? Nemyslite teraz na materiálne náležitosti, roztomilé psíky sú vďačné za každú jednu prechádzku, či pohladenie. Stačí prísť, v útulku nás privítali naozaj nápomocní zamestnanci, jednoducho sa viete zaregistrovať a môžete ísť na to! Pomáhajte s nami!
Všetky potrebné infošky nájdete na webovej stránke útulku: www.slobodazvierat.sk.

JUNGLEE Event vol.3

Predpokladám, že ste už počuli o našom Junglee Evente, ktorý sa uskutočnil 21.04. vo veľmi útulnom podniku pri nábreží Dunaja. V prípade, že nie, tak mi dovoľte aby som Vám len v rýchlosti zrekapitulovala tento z našej strany veľmi úspešný Event.

S našim Junglee teamom sme sa rozhodli zorganizovať už náš tretí event, na ktorý sme sa všetci veľmi tešili po dlhšej zapríčínenej pandémiou COVID-19. Konečne sme Vás mohli stretnúť aj bez nutnosti nosenia rúšok a užiť si spoločne strávený čas, zároveň sa aj naučiť niečo nové
Novinkou bolo, že tému ste si mohli tentokrát vybrať Vy! My sme pozvali štyroch naozaj zaujímavých speakrov, ktorým by sme chceli aj touto cestou veľmi pekne poďakovať že na nás našli čas v tejto uletenej dobe a za naozaj zaujímavé prezentácie.

V prípade, že Vás zaujíma, aké TRAINEE programy ponúka spol. DM – drogerie markt, tak  na našej FB stránke sú k dipozícií záznamy z live streamu, kde nájdete vystúpenie pani Mgr. Jany Hornákovej.

V prípade, že sa zaujímate o elektromobilitu, tak utekajte očekovať prezentáciu p. Jána Zuštiaka zo spol. AgeVolt, ktorá prináša množstvo inovatívnych  a naozaj zaujímavých informácii z oblasti elektromobility. Nebudete to ľutovať, sľubujem!

Predpokladám, že poznáte Alianciu pre mladých, alebo ste už o nich minimálne počuli. Našim tretím speakrom bol práve p. Samuel Kiss, ako zástupca aliančného zoskupenia, ktorého súčasťou je aj naša spoločnosť! 😊

V neposlednom rade by sme chceli podkovať nášmu štvrtému speakrovi, ktorým bol p. Ivan Jurkovič – konateľ našej spoločnosti v oblasti pracovno-právnej legislatívy.

Vďaka patrí samozrejme aj Vám, milí naši brigádnici, ktorí ste sa zúčastnili nášho Eventu! Dúfam, že ste si to maximálne užili s nami a že poznatky a skúsenosti našich speakrov Vás obohatili.

Osobne si myslím, že Event vyšiel na jedničku a s celým našim Junglee teamom sa už neskutočne tešíme na ďalšie stretnutie s Vami!
P.S.: Ako som spomínala, na našej FB stránke nájdete videjko o Evente. Takže šup šup klikajte!

Cynti 😊