Junglee – Letný Teambuilding 2023

Ahojte!

Leto je v plnom prúde, počasie nám praje a my sme tu s ďalším blogom. Tentokrát Vám poviem niečo o našom letnom teambuildingu, ktorý prebehol na prelome júna a júla.

Ako to už u nás býva zvykom, každý štvrťrok máme teambuilding, kde utužujeme vzťahy s kolegami, oddychujeme a snažíme sa aspoň trochu zabudnúť na prácu. Teraz sme na víkend 30.-2. júl odišli na chatu do malej dedinky pri Trenčíne. Aj keď sa nepodarilo, aby sme šli všetci, nakoniec nás šlo 14. Celý piatok sme sa tešili, kedy odbije piata hodina, nasadneme do aute a vyrazíme. Po príchode na miesto nás privítala krásna príroda a pekné prostredie veľkej chaty s prístreškom, kde sme mohli grilovať. Rozdelili sme sa do izieb, obliekli si naše tímové tričká v bielej, modrej a čiernej farbe a náš víkend mohol začať.

Víkend bol plný dobrého jedla, zábavy a oddychu. V piatok večer sme hrali spoločenské hry, zatiaľ čo časť kolegov pripravovala burgre. Tie chutili ešte lepšie, ako vyzerali, veď posúďte sami! Piatková noc bola naozaj dlhá a tí najsilnejší vydržali byť hore až do štvrtej ráno. Celý čas sme sa rozprávali, spievali si a tešili sa z dobrého počasia a spoločnosti.

Na druhý deň bolo počasie o niečo horšie, tak nám plánovaný výlet do prírody nevyšiel. Od rána sme však varili guláš, ktorý napriek tomu, že bol trochu pikantnejší, chutil výborne. Poobede sa vyčasilo, tak sme využili bazén, ktorý bol súčasťou našej chaty. Deň zbehol naozaj rýchlo, stihli sme však toho veľa – navariť, opáliť sa, pospať si, okúpať sa a znova variť. Niektorí prespali celé poobedie a zobudili sa až v nedeľu ráno. Všetci sa však tešili z možnosti stráviť čas s kolegami aj mimo kancelárie.

V nedeľu ráno sme sa zobudili, všetko (v rámci možností) upratali a vyrazili sme domov. Pondelkové ráno bolo náročnejšie, ale všetko sme zvládli. Všetko dopadlo super a my sa tešíme na ďalšie zážitky z ďalších a ďalších spoločných akcií. Ak by ste si chceli pozrieť viac fotiek a videí z nášho víkendu, môžete si pozrieť nás Instagram alebo Tiktok.

Alexia 🙂