Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

JUNGLEE KONFERENCIA

Ahojte jungleeci! Určite ste v poslednom čase postrehli v Junglee NIEČO ČO TU EŠTE NEBOLO! Nielen na základe nášho neustáleho spamovania ste si určite všimli, že sme sa v októbri rozhodli zorganizovať náš prvý event. Presnejšie išlo o mini konferenciu, ktorú sme chceli zorganizovať pre vás. Pozvali sme si pár zaujímavých spíkrov a čakali sme čo sa stane.

Celé to malo vypuknúť 24.10.2019 o 13:00. Miesto činu boli priestory útulnej kaviarničky Satori stage na Mickiewiczovej ulici v Bratislave. Témou bolo atraktívne a zaujímavé HR a to konkrétne employer branding. Pozvali sme spíkrov zo spoločností Dedoles, dm drogerie markt a Grafton aby sa s nami podelili o ich poznatky a skúsenosti zo sveta HR. Z Junglee o HR porozprával náš pán konateľ Ivan Jurkovič.

Prišiel deň D a my sme netrpezlivo čakali koľko vás príde. Ostali sme milo prekvapení! Prišlo vás až 35 účastníkov. Na nultý ročník našej mini konferencie sme takýto krásny počet veru nečakali. Dúfame, že ste sa cítili príjemne a že ste si z prednášok našich spíkrov niečo odniesli. Chceli by sme tiež ešte raz špeciálne poďakovať spíkrom, ktorí ochotne obetovali svoj čas a prišli s nami stráviť toto príjemné popoludnie.

Pripravili sme tiež občerstvenie, aby nikto neostal hladný alebo smädný.

O váš pitný režim sa tiež staral náš partner, vitamínové vody VITAMIN WELL.

Nultý ročník dopadol na výbornú a my sme si istí, že čoskoro zorganizujeme ďalší event. Už teraz sa na vás tešíme!

Na FB nájdete tiež naše krátke aftermovie video! Tak zatiaľ ahojte, vidíme sa nabudúce! 🙂

Pauli