Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Junglee konferencia vol. 2

Ahojte priatelia, vítam Vás v tohto týždňovom blogu, ktorý slúži taktiež ako pozvánka na náš nadchádzajúci event, o ktorom sa práve v tomto blogu dozviete viac!

Náš plánovaný Junglee event vol. 2, ktorý sa mal konať v marci sme boli žiaľ nútení zrušiť kvôli vtedy aktuálne šíriacej sa pandémií koronavírusu. O túto príležitosť, stretnúť sa s Vami sme však nechceli prísť, preto sme sa rozhodli, že event urobíme keď bude „po všetkom“. Kedy? 25.06.2020 o 9:00 hod.

Táto pandémia  a situácia spojená s ňou nás všetkých značne zasiahla, či už v našich osobných životoch alebo pracovných. V značnej miere boli zasiahnuté i podniky. Práve preto sme sa rozhodli, že naša konferencia bude práce na tému: Dopady koronakrízy na firmy, aké opatrenia nás vo firmách čakajú? Prídu zaujímaví spíkri zo známych spoločností, ktorí nám porozprávajú, ako sa s koronakrízou pasujú oni. Kto budú spíkri? Sleduj našu udalosť na Junglee facebookovej stránke a dozvieš sa viac!

Konferencia sa bude konať v priestoroch útulnej kaviarne Monsters Café & Bar. Kaviareň sa nachádza na adrese: Rusovská cesta 54, Petržalka, čiže ak budeš mať cestu okolo, určite sa zastav!  Účasť je bezplatná! Ak prídeš hladný – nevadí! Zabezpečené bude taktiež i malé občerstvenie.

Na prvej konferencií ste mohli vidieť a vypočuť si spíkrov zo známych spoločností dm drogerie markt, Grafton, samotného CEO známeho e-shopu Dedoles a taktiež vám prednášal z Junglee aj náš pán konateľ Ivan Jurkovič.

Event bude zameraný predovšetkým na spoločnosti ale radi uvítame aj pár z Vás – šikovných študentov. Počet účastníkov je však limitovaný, tak neváhaj a potvrď nám tvoju účasť e-mailom na na e-mailovú adresu pjservis@pjservis.sk.

Ak sa stále obávaš koronavírusu, neboj sa. Účasť bude samozrejme prebiehať za prísnych hygienických opatrení. Na konferencií je povinné mať nasadené ochranné rúško a taktiež je povinná dezinfekcia rúk pri vstupe do priestorov kaviarne.

Tešíme sa na teba!

Pauli