Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Junglee – tvoj kompas pri blúdení džunglou brigád

Brigáda pre Teba nemusí byť len nepríjemnou záležitosťou. Môže Ti priniesť cenné skúsenosti, ktoré nemusíš oceniť ihneď. Ich pravú hodnotu spoznáš až neskôr. Okrem toho Ti môže priniesť i plno zážitkov a dobrodružstiev.

Že Ťa nebaví zložito hľadať, ktorá je pre Teba najvhodnejšia? Nie je sa čo diviť – predierať sa džungľou ponúk je vyčerpávajúce, navyše s neistým výsledkom. A práve preto vznikol Junglee – sprievodca džungľou brigád a pracovných príležitostí po celom Slovensku. Bude Tvojím kompasom, s ktorým sa nestratíš.

Nájdeš vytriedenú ponuku brigád – bez žiadnych neserióznych inzerátov navyše. Poradí Ti, ktorá brigáda je pre Teba vhodná v závislosti od tvojho štúdia, ako aj to, ktorá práca je najlepšia, pokiaľ nechceš len jednorázovú ponuku.

Kompas Junglee Ťa bude brať ako rovnocenného partnera a bude rád za tvoju spätnú väzbu – napríklad ako Ti konkrétna brigáda, ktorú Ti pomohol nájsť, sadla, čo Ťa oslnilo, čo skvelé si prežil a čo by naopak potrebovalo zlepšiť. A podľa toho bude pre Teba hľadať ďalšie možnosti spolupráce. Samozrejme sa budeš môcť ľahko orientovať v tom, koľko Ti zamestnávateľ za prácu ponúka – vďaka Junglee hneď nájdeš, ktoré brigády sú najlepšie platené.

Junglee Ti bude slúžiť aj ako profesijný poradca. Nevieš, ako máš napísať motivačný list potenciálnemu zamestnávateľovi? Ako na skvelý životopis, ktorý zaujme už z diaľky? Poradiť sa budeš môcť o všetkom, čo potrebuješ pri hľadaní nárazovej alebo trvalejšej práce vedieť. Stačí pravidelne navštevovať stránku https://junglee.sk/ alebo sa prihlásiť cez Facebook. Keď si budeš chcieť prácu uľahčiť, Junglee Ti bude posielať maily a esemesky s najnovšími ponukami či informáciami. Z pohodlia domova budeš mať k dispozícií kvalitný servis.

Inšpiráciou pre vznik tohto praktického a zároveň dobrodružného kompasu bola Kniha džunglí z pera Rudyarda Kiplinga, ktorú do filmu zrežíroval Jon Favreau. Chlapec Mauglí, vychovaný vlčou svorkou, tiež potreboval pomocnú ruku a radu, aby pri ceste džungľou prežil. Pomocníkmi pri jeho dobrodružných cestách mu boli čierny panter Baghíra a veselý medveď Balú. Teba bude sprevádzať Junglee, s ním sa nemusíš báť žiadnych zákerných šeliem!

 

Team P. J. Servis