Prihlás sa cez facebook!

Zobrazíme ti brigády na mieru.
Informácie budeš mať vždy po ruke a včas.

Junglee event vol. 2

Ahojte jungleeci! V posledných dňoch ste (možno na základe nášho neustáleho spamovania) určite postrehli, že sa nám podarilo zorganizovať náš Junglee event vol. 2!

Tento event mal prebiehať už v marci, no vzhľadom na aktuálne dianie sme ho boli nútení presunúť na neskôr, konkrétne na štvrtok 25. júna 2020 , kedy sa ním dlho očakávaný event podarilo konečne zorganizovať!

Aaaaa dopadol veru na výbornú…! :))) Konal sa v krásnych priestoroch útulnej kaviarne Monsters Cafe and Bar v Petržalke. Event bol organizovaný predovšetkým pre ľudí z HR komunity, ale radi sme privítali aj študentov, ktorí si chceli vypočuť niečo zaujímavé a náučné.

Zvolili sme si veľmi zaujímavú a aktuálnu tému: „Dopady koronakrízy na firmy, aké opatrenia nás vo firmách čakajú?“. Naši milí spíkri mali naozaj zaujímavé prednášky na túto tému. A že kto to vlastne bol? Prvá nám odprezentovala zaujímavú prezentáciu z oblasti obchodu Martina Havlová zo spoločnosti Decathlon. Nasledoval Peter Šinkovič zo spoločnosti C.G.C.

Predstavili sa nám tiež chalani z Movement Institute, ktorí nám ukázali, aké následky na našom tele zanechal dlhodobý homeoffice spôsobený koronakrízou. Ako posledný nám o prekonaní koronakrízy v ich spoločnosti prednášal Peter Varga zo spločnosti HIGHGATE.

Potom nasledoval malý coffe break spojený s naozaj chutným a pestrým občertvením, mňaaaaam! Na Junglee eventy sa veru chodiť oplatí. A to ešte nehovorím o tom, že každý účastník dostal vínko podľa vlastného výberu od nášho sponzora – Villa Vino Rača.

A aby toho nebolo málo, každý od nás dostal tiež ešte tašku plnú darčekov, opakujem, „NA JUNGLEE EVENTY SA CHODIŤ OPLA!“

Druhý Junglee event dopadol na výbornú a my sme si istí, že čoskoro zorganizujeme ďalší event. Už teraz sa na vás tešíme!

Na našej facebookovej stránke nájdete čoskoro naše krátke aftermovie video! Tak zatiaľ ahojte, vidíme sa nabudúce! :)))

Pauli